reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecna akcja serca w 6 tygodniu

reklama
Jaki powód plamienia ja jestem teraz w szpitalu bo miałam plamienie ;( beta 5tys na USG dopochwowym sam pęcherzyk. 10sierpnia miałam invitro 5dniowego. W szpitalu jak liczył to z miesiączki 5 tydz z invitro 4tydz. Czekam do jutra na powtórzenie bety żeby wiedzieć czy rośnie ;(
Nie wiadomo w sumie. Te plamienie w sumie zdarzyło mi się dwa razy. Raz po wizycie a drugi raz tydzień później. Dostałam duphaston i już się nie pojawiły
 
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
Ja przez całą ciążę brałam pregne plus
 
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
Z pierwszym brałam femibion, w drugiej ciąży prenatalnego uno potem i do tej pory bo karmie piersią prenatal duo.
 
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
Teraz lekarze zalecają vit d i kwas foliowy. Ja brałam w 1 trymestrze kwas, vit d. Jak mi się skonczył kupiłam femibion bo w kazdej ciąży brałam te vitaminy, od 2 prenatal duo.
Podnieść żelazo buraki, zielone warzywa i mięso, ale nie wiem jak akurat u Ciebie z apetytem.
 
To normalne, że nie zlecił żadnych bad ani nie założył karty. Kazał za 2-3 tygodnie się pojawić. Wtedy jeśli będzie wszystko w porzadku to wtedy zleci badania i założy kartę.
W 5+4 nie usłyszysz serca. Ja byłam w 7tc. i już było serce. Więc poczekałabym te 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry