reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecność

reklama
Dziewczyny do zobaczenia po Świętach. Wyjeżdżam do rodziców.
WESOŁYCH ŚWIĄT
smacznegojajkacp9.jpg
 
hej! mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie!
wkoncu mam staly dostep do netu:)
niesamowicie sie ciesze!pewnie kupe czasu zajmie mi wkrecenie sie z powrotem , ale naprawde milo znow tu z wami byc!
 
Milo slyszec ze sie cieszycie ze jestem:)
Widzialam jak u was duzo sie zmienilo , jak dzieciaki wydoroslaly:)
Agusia widzialam tam bardzo duzo chyba nowych dziewczyn wiec pewnie sie nie nudzicie i czesto spotykacie:)
Angie czytalam co sie stalo...bardzo mi przykro...ja mam podobne doswiadczenie , ale ty masz juz to szczescie i masz cudownego synka , dlatego staraj sie choc wiem ze to nie latwe myslec pozytywnie.
Maxin a co u ciebie? odpisalam ci na sms i napisalam ze juz nie wiem na ktory nr mam pisac i dzwonic ale nie wiem czy dotarl bo nic nie odpisalas.daj znac co u ciebie.

U nas sporo zmian.nie pisalam wczesniej jak pytalyscie jak to tu u nas wyglada. a wiec.Pracuje tylko Jacek. wczesniej w restauracji teraz na jakims magazynie.jego uprawnienia na wozki widlowe sa za stare (robione 6 lat temu dopiero od 3 wydaja europejskie) wiec chodzi teraz na kurs aby wkoncu pracowac rowniez jako operator wozka widl itd.
Teraz powodzi nam sie super , tym bardziej ze zaczeli nam wyplacac juz wszystkie dodatki , takze wstecz wiec przyznam szczerze troszke szalejemy i wkoncu moglismy dokupic mase potrzebnych nam rzeczy. w okolicach grudnia mielismy lekkie problemy bo Jacek byl bez pracy i oczywiscie jak zaczelo sie walic to wszystko naraz bo ogolnie powstaly inne problemy.
Co do naszych staran to 2 miesiace po przylocie tu zostaly one jakby zawieszone.Dziekuje bardzo Maxin ktora sporo mi tu pomogla ( Judi raz jeszcze dziekuje Mikolajowi) , takze poradzila co zrobic z lekarzem gdzie najlepiej pojsc ,czego oczekiwac itd.
Tak wiec wkoncu wzielam sie w garsc i poszlam.oczywiscie byly mega problemy , po pierwsze wydaje mi sie dlatego ze polacy po drugie to tu zajmuja sie kobietami ktore nie moga zajsc w ciaze po 18 miesiacach ale standartowo 2 latach.tak wiec naciaglam ten czas jak tylko moglam (grudzien 2006) ale i to nie daje 18 miesiecy.Wkoncu jakos pokrecilam ,naopowiadalo sie o czym tylko mozna, troszke wymyslilo i przynajmniej pow.ze porobia juz wstepne badania...a przyznam trwa to dlugo...
badania roznego rodzaju w roznych dniach cyklu i rozne hormony sa oki , owulacje mam normalnie,nie mam zrostow ogolnie niby wszystko oki , choc kazano mi nagle powtorzyc progesteron w 21 dc.tydzien temu mialam isc po wyniki , ale byly swieta i tak jakos zapomnialam...a w tym miesiacu znow wrocilismy do staranek wiec moze po takim czasie wkoncu sie uda...bo jakby nie bylo to 9 cykli wsumie i nic:(
nawet wyluzowanie sie nic nie dawalo...
no nic zobaczymy , ale raczej mysle pozytywnie bo takiej dlugiej przerwie.

Judi rosnie , nawija po polsku i po angielsku , ladnie juz maluje kreski kolka i potrafi domalowywac jakby rozne czesci ciala , i rzeczy do obrazka.ogolnie mala zdolniacha.
Mielismy z nia teraz lekkie problemy ,ale o tym napisze pozniej.wydaje mi sie ze byly one spowodowane przyjazdem mojego kuzyna i zamieszkaniem u nas.
Jesli chodzi o zdrowko to nie choruje tu , chodzi paskudnie porozbierana , ale za to jest znow na Nutramigenie! a ilez ja sie musialam o to mleko nablagac...dokladnie wsumie 5 wizyt...szkoda gadac.jak juz wkoncu jej dali to ona nie chce tego jesc..ogolnie od ponad miesiaca nie je prawie nic...taki okres.

No to tyle bo nie bede was zanudzac wiecej.
w miare mozliwosci bede pisac jak najwiecej , ale teraz tyle nowosci itd i brak na co kolwiek czasu.
 
reklama
o kurka lilith superowo,że dobrze Wam się układa...podziwiaim, ja nie miałabym odwagi wyjechać...
i powodzenia w związku ze starankami:)
 
Do góry