• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nieobecność

reklama
Gluszku Hekso MAxin udanego wypoczynku!!

Ja tez sie przyszlam za meldowac, ze wyjezdzam do Poslki, do Mamy i w ogole rodziny na Podlasie. Mieszkamy w Suchowoli, moze ktos wie?trasa z wawy na Augustow , blizej Augustowa. W sob za tydz zjzdza sie cala rodzina bo mamy wieczerze (modlitwa za dziadka mego , ktory zmarla miesiac temu) wiec spotkam ich wszystkich. to papa. ale bede sie odzywac jak tylko bede miala czas:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry