reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecność

reklama
Mnie to już pewnie nikt nie pamieta:-) a ja o was mysle (tylko tyle mi pozostaje:tak: ciagle brakuje czasu.
 
no właśnie trini, myślałam o Tobie ostatnio - zapracowana taka, czy co...
a+t też zniknęła

pozdrowienia dla nieobecnych :-)
 
A ja właśnie wracam :-) Teraz jako, że zaczęły się wakacje mam więcej czasu i postaram się częściej pisać. Dzisiaj się trochę porozpisywałam na paru wątkach, ale ma zaległości :-)
Pozdrowienia dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
i@nka pewnie ze pamietamy,czesto mysle co sie dzieje u raszty nie udzielajacych siue mama na forum:tak:

trin i jak w pracy???naszpisz od czasu do czasu co slychac,jak dziewczynki???:-)

mandarynka wracasz milo:tak:

lilth czemu nic nie piszerz???

a ja coraz mniej mam czasu na kompa,ostatnio mam troche na glowie,powrot do pracy na caly etat.Wieczorami nie mam sily na nic.Z mezem tez malo sie widzie,wiec jak mamy godzine dziennie dla siebie to wszytsko.:zawstydzona/y:Tyle dobrze,ze Natusia (bidulka,pracus kochany)przychodzi do domu tak zmeczona,ze o 20.00 juz spi az do rana:-)
pozdrawiam laski
 
Ogólnie nie mam czasu na neta z powodu pracy, no i obowiązków jakie mam poza nią :tak:
W pracy jest bardzo fajnie. Dużo miłych i serdecznych ludzi. Ogólnie atmosfera super. Mam dużo kontaktów z ludźmi z całego świata z naszych oddziałów, więc na bieżąco używam języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie. Z tego jestem najbardziej zadowolona.
Dziewczynki są kochane. Ania już bardzo się rozgadała i jest przesłodka. Nie może się już doczekać wakacji i ciągle powtarza "Ania basen". Karolinka teraz zacznie pierwszą klasę, więc już zaczyna się poważny etap w jej życiu ;-)W ogóle taka panienka się zrobiła. Uwielbia tańczyć i praktycznie tańczy na okrągło. Myślę, że zapiszemy ją od września do jakiejś szkoły tańca :-) Ania oczywiście razem z nią balansuje :tak:Obie rozrywkowe panienki.
Jutro wyjeżdżamy na urlop, więc i tak nie będę mogła pisać, ale postaram się coś skrobać od czasu do czasu.
No to tyle z telegraficznego skrótu. Idę się pakować...
 
reklama
Jadę 27 lipca na dwa tygodnie. TO są kursy finansowane w 100% z Unii dla nauczycieli z programu: Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej- Comenius.
 
Do góry