reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

♥ Nieobecności i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZA ♥

reklama
Wrzucę to również tutaj :tak:
Dziewczynki dostałam właśnie wiadomość od Asii (mamy bliźniaków) i cytuję:

"Niestety nie wiem czemu ale nie mam internetu. Przekaz dziewczynom, ze dzisiaj mialam usg i niestety wyglada na to, ze beda nas trzymac do gora 32 tyg., na pewno nie dluzej. Mniejszy chlopczyk ma niestety nadal zle przeplywy. Maluszki po raz kolejny dostaly sterydy na plucka, jutro czeka nas druga dawka. Rano mamy tez kolejny scan.
Sciskamy Was mocno i prosze zaciskanie nadal kciukow."

Pozwoliłam sobie w imieniu wszystkich ją pozdrowić i ucałować.
 
Przerzucam:
Dziewczyny wlasnie dostalam od Doroty smsa:Hej tu dorota z forum. Mamy takie sobie przeplywy i tetno i jeszcze zemdlalam bo sama mam bardzo niskie cisnienie...ktg zadnych ruchow tez nie wykrylo wiec zostaje na jakis czas na patologii. Jestem zdolowana myslalam ze po prostu zlapal mlody lenia. Trzymany mocno kciuki za Dorote i malego.


nie, były kiepskie przepływy:( prawdopodobnie przez to,ze sama Dorota ma kieskie ciśnienie i tętno....
 
Nareszcie ;-)
Napisałam jeszcze raz do ASii i cytuje odpowiedź:

"Przepraszam, ze sie nie odzywalam wczesniej, ale nie mialam jak. Pewnie myslicie, ze juz urodzilam, no ale na szczescie tak sie nie stalo. Maluszki jeszcze w brzuszku. Mamy robione raz, a nawet dwa razy dziennie usg. Jutro z rana szczegolowe. Nie znamy jeszcze dokladnego dnia cesarki, wiemy jedynie, ze bedzie ona w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki za nasze (mimo wszystko) szczesliwe rozwiazanie. Ja innej mysli do siebie nie dopuszczam. Caluje Was mocno."
 
Chciałam Wam przekazać wieści od PaulinyMarii - właśnie z nią rozmawiałam, jest w szpitalu, od dwóch dni miała dość wysoką gorączkę, a dziś ją zostawili na obserwacji najprawdopodobniej coś się dzieje z jej nerką , z małym wszystko oki choć nie robili jej usg ale KTG, najadła się trochę strachu bo nie mogli przez 20 min znaleźć tętna dziecka
 
Ostatnia edycja:
Mam wieści od Sicil, a wlaściwie od Buziaka, ktora nie ma neta ale ma kontakt z Sicil.
wczoraj Buziak dzwonila do mnie i mowiła ze Sicil ma miec cesarke dzisiaj lub jutro i poki co cisza i sie nie odzywa. trzymajcie za nich mocno kciuki!!!!

Nie pisalam wczoraj tego bo by nikt mi w to w prima aprilis nie uwierzyl, zreszta sama nie wiedzialam wczoraj w co wierzyc i nie chcialm zamieszania narobic:/ dzisiaj pisala do Sicil ale sie nie odzywa.
 
reklama
Witajcie Kochane :)
Jednak ten wazny dla nas dzien nastal dzisiaj.
o godzinie 10.57 czasu irlandzkiego z waga 900 i 1500g na świat przyszly Nasze dwa maluszki :)
Chlopaczki sa bardzo dzielni ,od poczatku oddychaja sami,z czego jestem bardzo szczesliwa.
aktualnie dochodze do Siebie po cesarce,wiec postaram odezwac sie troszke pozniej;)
Calujemy Was Mocno i dziekuje za kciuki :)

Zobacz załącznik 452476Zobacz załącznik 452477
 
Ostatnia edycja:
Do góry