reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!!

reklama
my tez jutro wyjezdzamy do PL (nieplanowany wyjazd:-p taki z dnia na dzien ale my tak lubimy) no i wracamy dopiero moze 1-2 wrzesnia . papa dziewczynki
 
nas od wtorku nie ma na chwilke zajrzalam u mamy na kompa nie wiem kiedy bedziemy na stale narazie rozwalona lazienka brak wody cieplej dalej mieszkam chwilowo u tesciow czasami zajrze poczytac do mamy, myusle ze jeszcze z tydzien nas nie bedzie
 
Ja też sporadycznie siedzę mam w naprawie komp a za tydzień się wyprowadzam bo mamy remont a teraz siedzę na laptopie rodziców
 
I mnie proszę nie szukać po postach, bo wyjeżdżamy :tak:( wreszcie, po raz pierwszy....:-)) Wracam w poniedziałek.:-)
 
Ja sie dzis przeprowadzam nie ma tam internetu wiec nie wiem kiedy uda mi sie go podlaczyc takze znikam na chwile chyba ze podczas wizyty u mamy uda mi sie cos zerknac co u Was:-)
 
reklama
oj mnie tez dawwwwnnnoooo nie było, najpierw wakacje, pozniej powrot do pracy no i teraz nie ma czasu na siedzienie przy kompie bo jak wroce z pracy to wole ten czas spedzic z niunia;-), ale postaram sie czasami zagladac
 
Do góry