reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!!

reklama
Witam Was! :-) Boże, az mi głupio. Pojawiam się i znikam... przepraszam, ze mnie nie było tak długo. Mój mąż ciągle w rozjazdach i bardzo mi ciężko z dwójką dzieci i domem na głowie. Ech... kiedy to się zmieni?
 
Mąż ma urlop od dziś przez jakieś 2-3 tygodnie więc będę rzadko zaglądać, ponieważ licze na to, że spedzimy ten czas w jakiś ciekawy sposób ;-) Może uda nam sie na jakaś wycieczke pojechać, rodzine odwiedzić, a jesli nie to czeka nas maly remoncik :cool:
Postaram się troszke podczytywać Was ;-)
 
Przepraszam że znów znikam ale Kasia angina i antybiotyk , Maciuś zapalenie gardła i antybiotyk , ja zapalenie gardła i antybiotyk i do tego cały dom na głowie . Ciężko jest . Wrócę jak trochę się to wszystko uspokoi , teraz tylko czasami zajrzę co u Was słychać . Pozdrawiam .
 
ja tez Was podczytuje tylko wieczorami teraz niestety ale nie mam zbytnio czasu. Zuzia zaczela chodzic do przedszkola i jakos strasznie ciezko mi sie zorganizowac przez to przez caly dzien a wieczorami padam na pysk :cool: pozdrawiam
 
Przepraszam, że dopiero teraz daje znac,ale jestem odłączona od neta i nie wiem kiedy znowu złapie zasięg.Nawet nie mam mozliwości podczytywać.
 
reklama
Do góry