reklama

Nieobecności

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez Mamoot, 19 Marzec 2008.

1. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zaczynam nowy wątek, bo często niektóre z nas znikają na kilka dni, a my się zastanawiamy co z nimi.

Mnie nie będzie jakoś do połowy przyszłego tygodnia, bo jutro na Święta wyjeżdżamy z rodzinką na Mazury. Mam nadzieję, ze nas tam śniegiem nie przysypie i troszkę słonko poświeci. ;-)

Ściskam Was wszystkie świątecznie i życzę zdrówka Wam i Waszym Maluszkom.:-)

2. kasiau30

kasiau30 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To bardzo dobrze że mamy nowy wąteczek bo ja też się zamartwiam jak nie widzę którejś parę dni.
    Tobie również życzę w imieniu wszystkich mamusiek udanych świąt , spokojnych i przede wszystkim odpoczynku :-)i bez ciążowych dolegliwości:-)

3. reklama
  4. JoannA25

JoannA25 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Momoocik;
    dobry pomysł z tymi nieobecnościami :-)
    Życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt :-)

5. Aniknulka

Aniknulka Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja prawdopodobnie wyjeżdżam jutro więc przez weekend mnie nie będzie.
    Kochane mamuśki życzę Wesołych, spokojnych, radosnych Świąt z dużą ilością przysmaków, miłości i ciepła rodzinnego oraz parasola na poniedziałek:rofl2:
    Buzialki:-D

6. daruuunia3

daruuunia3 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Super wątek, szczególnie ze ja od ponad tygodnia nie byłam w stanie wejść na forum no i dzisiaj weszłam dosłownie na godzinkę i czytam wasze wszystkie posty- nawet nie mam czasu żeby coś wam napisac:no: ale u mnie i dzidzi ok- juz sie rusza na całego!!! :-) dalej mieszkam u teśćiów i dlatego mam słaby dostęp do neta :angry: ale jeszcze z 2 tyg i moze sie wprowadze do swojego mieszkania ;-)- juz nie moge sie doczekac!!!!!
    Korzystając z okazji życze Wam aby te Świeta były radosne!!!!!

*___**
    _**___**_________****
    _**___**_______**___****
    _**__**_______*___**___**
    __**__*______*__**__***__**
    ___**__*____*__**_____**__*
    ____**_**__**_**________**
    ____**___**__**
    ___*___________*
    __*_____________*
    _*____0_____0____*
    _*_______@_______*
    _*_______________*
    ___*_____v_____*
    _____**_____**
    _______*****_______
    Skacze zajączek po lesie
    I życzenia Wam niesie
    Przez pisanki przeskakuje
    ALLELUJA wykrzykuje
    Po czym znika w długich susach
    Cały mokry od dyngusa.

7. Julia!

Julia! Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja będe Was odwiedzać w kratkę ponieważ mam urwanie głowy z chorym mężulkiem,no i nie będe miała pewnie czasu tak często zaglądać:-(

Wesołych i szczęśliwych Świąt oraz zdrowiutkich zajączków w brzuszkach;-):-D

8. UrszulaL

UrszulaL Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fajny pomysł!
    Ja poki co pojawiam sie w DUUUUUŻĄ kratkę ale to dlatego że jeszcze pracuje i czasem nie mam siły juz siedzeć przy komputerze! Już niedlugo bede mogła udzielac sie cześciej za 2 tyg wracam do Polski i bede mogla poświecić sie zupełnie rozmową na tematy naszych pociech i nas samych!.
    :-D

9. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A my wróciliśmy we wtorek wieczorem. Miło było, tylko oczywiście za krótko.:-p
    Dopiero dziś na całego zabieram się do forum.:-)

10. reklama
  11. Flexy

Flexy Czerwcowa mama 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dwupaczki kochane,wątek wprost dla mnie, nadrabiania postów mam znów że hoho....niestety jeszcze pare dni będe bez netu (dokładniej bez mojego lapa) ale potem wróce :tak:
    pozdrawiam serdecznie :-)

12. magdziara

magdziara Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja wczoraj pisałam gdzie Flexy???to się nazywa przywołanie myślami:-D:tak:

Poleć forum