reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Wolę już napisać, że od jutra jak już wiecie przyjeżdża moja mama pomóc mi w zakończonym remoncie, także jestem ostatnią noc u teściów i od jutra już zamieszkam u siebie :-D:-D:-D Także chcę też usprawiedliwić moją nie obecność już od jutra do.... hmmm sama nie wiem kiedy?!?! Mam nadzieję, że w miarę szybko sie uporamy i dalej będę mogła uczestniczyć w życiu forum :-) Jutro też idę na wizytę do gina na 20 jak mi sie uda to zdam relację! Życzę więc wszystkim Mamusiom dużo zdrówka!!!
 
reklama
daruuunia3 miłej przeprowadzki życzę i uważaj na siebie:tak::tak::tak::tak:
Nie przemęczaj się za bardzo. Na szczęscie przyjeżdża mam więc będziesz miała pomoc:-) No i koniecznie jak znajdziesz chwilkę to napisz jak tam po wizycie
 
Oj cierpliwości to by mi się przydało zwłaszcza po tym jak na chwilę dzisiaj pojechałam do swojego mieszkania SZOK!!!!!!! Dzięki dziewczyny za miłe słowa!
 
Mnie od jutra nie będzie do niedzielki. Jadę jutro z mężem do Stolicy spimy u znajomych..a w sobotę zostaję u mamy gdyż mam spotkanie klasy z podstawówki. Wrócę w niedzielkę to Was poczytam.
 
reklama
oj szkoda madziarko:-(. Ja będę tęsknić ;-). to już całkiem zrobi się pusto na wątku.
Czekam na powroty wszystkich mam!!!!!!!
 
Do góry