reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Będzie dobrze azile szybko zleci i znów będziemy w komplecie......a ja jestem taka uzależniona od forum, że będę o Was myślała......
 
reklama
uzależnienie ........to ja mam mega. dzisiaj siedze sobie spokojnie bo M pojechał na szkolenie, więc nikt mnie nie ogranicza;-).
Magdziarko udanych zakupów!
 
Kobitki ja się odmeldowuje na jakiś tydzień, jutro lece do kraju i jakiś tydzień zajmie mi podlaczenie internetu w domu ( przy remocie uszkodzono całe okablowanie:wściekła/y:) , bedzie cieżko bez forum :-D pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze szybciutko do Was wroce!!!!!!
 
ja też znikam na tydzień - jedziemy dziś nad morze, a potem od razu mam szkołę - będę się bała wejść na forum po tak długiej nieobecności :-);-) (tyle będzie do czytania)
 
reklama
Do góry