• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nieobecności

reklama
a ja zyje i nigdzie nie jade
ale rozkrecilam budowe na kilka frontow i nei mam czasu na forum
wpuscilam elektrykow, hydraulikow, zaraz wpuszcze tynkarza
i jeszcze jutro studnie zaczynamy wiercic

w miedzyczasie wpadaja panowie na pomiar schodow i parapetow
wiec same rozumiecie

i gdzie tu czas na przygotowania do porodu?? Nawet te psychiczne:sorry2:

Jak sie uspokoi - wroce
naprawie pralke, popiore ubranka dla Olgi i zaczne kreowac kacik malenstwa:tak:

Buziaki
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry