reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Mamoot

Potrójna mama
Dołączył(a)
27 Październik 2006
Postów
12 614
Miasto
Warszawa
Zaczynam nowy wątek, bo często niektóre z nas znikają na kilka dni, a my się zastanawiamy co z nimi.

Mnie nie będzie jakoś do połowy przyszłego tygodnia, bo jutro na Święta wyjeżdżamy z rodzinką na Mazury. Mam nadzieję, ze nas tam śniegiem nie przysypie i troszkę słonko poświeci. ;-)

Ściskam Was wszystkie świątecznie i życzę zdrówka Wam i Waszym Maluszkom.:-)
 
reklama
To bardzo dobrze że mamy nowy wąteczek bo ja też się zamartwiam jak nie widzę którejś parę dni.
Tobie również życzę w imieniu wszystkich mamusiek udanych świąt , spokojnych i przede wszystkim odpoczynku :-)i bez ciążowych dolegliwości:-)
 
Ja prawdopodobnie wyjeżdżam jutro więc przez weekend mnie nie będzie.
Kochane mamuśki życzę Wesołych, spokojnych, radosnych Świąt z dużą ilością przysmaków, miłości i ciepła rodzinnego oraz parasola na poniedziałek:rofl2:
Buzialki:-D
 
Super wątek, szczególnie ze ja od ponad tygodnia nie byłam w stanie wejść na forum no i dzisiaj weszłam dosłownie na godzinkę i czytam wasze wszystkie posty- nawet nie mam czasu żeby coś wam napisac:no: ale u mnie i dzidzi ok- juz sie rusza na całego!!! :-) dalej mieszkam u teśćiów i dlatego mam słaby dostęp do neta :angry: ale jeszcze z 2 tyg i moze sie wprowadze do swojego mieszkania ;-)- juz nie moge sie doczekac!!!!!
Korzystając z okazji życze Wam aby te Świeta były radosne!!!!!


*___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Skacze zajączek po lesie
I życzenia Wam niesie
Przez pisanki przeskakuje
ALLELUJA wykrzykuje
Po czym znika w długich susach
Cały mokry od dyngusa.
 
Ja będe Was odwiedzać w kratkę ponieważ mam urwanie głowy z chorym mężulkiem,no i nie będe miała pewnie czasu tak często zaglądać:-(

Wesołych i szczęśliwych Świąt oraz zdrowiutkich zajączków w brzuszkach;-):-D
 
Fajny pomysł!
Ja poki co pojawiam sie w DUUUUUŻĄ kratkę ale to dlatego że jeszcze pracuje i czasem nie mam siły juz siedzeć przy komputerze! Już niedlugo bede mogła udzielac sie cześciej za 2 tyg wracam do Polski i bede mogla poświecić sie zupełnie rozmową na tematy naszych pociech i nas samych!.
:-D
 
A my wróciliśmy we wtorek wieczorem. Miło było, tylko oczywiście za krótko.:-p
Dopiero dziś na całego zabieram się do forum.:-)
 
Cześć dwupaczki kochane,wątek wprost dla mnie, nadrabiania postów mam znów że hoho....niestety jeszcze pare dni będe bez netu (dokładniej bez mojego lapa) ale potem wróce :tak:
pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
Do góry