reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci!

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2005
Postów
12 956
Miasto
PL/UK
ten watek zakladam z mysla o tym, zeby- ..starac sie nasze nieobecnosi usprawiedliwiac;-)tzn.- np. teraz pomyslam o Emih ktora codziennie byla aktywna...a osatnio jej nie widzimy...
moglybysmy przed planowanym odpoczynkiem od bb napisac...zmykam bo...np. wyjezdzam na urlop...
wrocilam
badz: nie bedzie mnie przez weekend bo... itd..
takie nasze usprawiedliwienia;-)
 
reklama
nie będzie mnie przez weekend bo jade do rodziców;-)
fajny pomysł z tym wątkiem:tak:
 
rusalka dobry watek :tak::-) wreszcie nieobenosc lipcoweczek nie bedzie rzucala na nas cienia strachu. my w ciazy to denerwowac sie nie wolno ;-):-)

jak juz atabe dala dobry przyklad to ide za nia i na wszelki wypadek pisze ze moze mnie nie byc z przerwami miesiac (moze troche ponad).ale niekoniecznie. jakby co to mam remont, a nie umieram w samotnosci ;-):-):-):-)
 
usprawiedliwione!;-)
(wlasnie - nie bedziemy sie martwic niepotrzebnie);-)
 
Rusałka, dobry wątek :tak:
Ale..... ja się meldowałam na głównym, że wyjeżdzam na kilka dni :-p;-)
Teraz też melduję ze przez kilka dni (może tydzień) moge się kurować i zaglądać rzadziej:tak:, bo naprawdę ledwie siedzę i na oczy widzę :eek::sorry:
 
Ja piszę od razu, że wiele weekendów spędzam u rodziców lub teściów, więc moja nieobecność podczas weekendów będzie częsta, tj. było do tej pory.;-)
 
Dobry pomysł z tym wątkiem :tak:
Pisałam na głównym, że miałam problemy z internetem, tzn. nie miałam dostępu do internetu.
Dzisiaj zakupiłam mobilny i już jestem, będę zaglądać często.
 
ja rowniez jak justynia (witaj u nas znow :-)) zakupilam mobilny wiec bede sie pojawiac.ale rzadziej niz dawniej w zwiazku z remoncikiem. emih witaj
 
ja teraz troszke jestem/bede z doskoku, bo szukalismy wiekszego mieszkania...i na dniach sie wyprowadzamy:-) a na drugi dzien lecimy do Polski...pozniej moge mie miec chwilowego dostepu do netu...choc mam w tel..nie wiem jak zrobic, by bylo l..tzn tu tez nie moge napisac, ale zawsze moge skopjowac, a nie wiem jak sie to robi w telefonie...musze napisac do admina o zmiane nicka...(choc juz raz pisalam..mialam kiedys przez l...pozniej byly porzadki na forum..zmiany szat graf...i mnie zmieiono:eek:
 
reklama
Ja muszę się za wczasu usprawiedliwić, dziś mam do wieczora zajęcia na uczelni a jutro wyjeżdzamy z M na kilka dni do rodziców, więc możliwa jest moja nieobecność lub sporadyczne wskoki na bb, odezwę się jakoś w przyszłym tygodniu
 

Podobne tematy

Do góry