reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci!

Dziewczyny ja to was z góry przeprazam ze nie biore udzialu w zyciu forum ale jak nie mialam kompa tak nie mam dalej, wtedy bylo mi latwiej od kogos skorzystac a teraz z malym to ciezko ale postaram sie cos ogarnac, takze wróce napewno niedlugo !!
 
reklama
i ja usprfawiedliwam swoja nieobecnosc tym,..ze..malo teraz bywam na forum..a i ciezko mi orzebic sie przez ilosc postow;D ..staram sie jednak sledzic na biezaco co i jak:)
i chyba mi umklo- co sie dziele np. z Emih?
 
Czasu brak ostatnio...najpierw urodziny Piotrusia,później chrzciny Basieńki, w międzyczasie jeszcze małe sprawy remontowe i dwójka grzecznych aczkolwiek bardzo absorbujących dzieciaczków...ale z głowy już mamy chrzciny więc teraz czasu już więcej będzie i na forum i dla siebie samej.
 
ja melduje, ze staram sie regularnie podczytywac- na ile sie da, ale nie nadazam za Wami..:O...
no i sama jestem w UK..wiec sa moemnty, ze nie wiem w co rece wlozyc...a obiady musze codziennie gotowac ze wz . na starsza coreczk,e ktora po przedszkolu wraca glodna..itd..no i jak wieczorem zasiadm do kompa...to- jest co czytac:)..
 
Melduję, że wybywam do rodziców za jakąś godzinkę, będę dopiero po Nowym Roku. Nie wiem, jak tam z dostępem do netu, bo mój lapek w naprawie, a brat jakieś roszady robił i nie wiem, czy ich komp już podłączony (bo generalnie to każdy na lapku, a ja nie lubię korzystać z czyjegoś). Na pewno zajrzę jeszcze ze świątecznymi życzeniami :)
 
mam rodzicow do pomocy:p, ale troszke chorujemy ostatnio:((( dzis umieralam- chyba grypa zoladkowa mnie dopadla:((((((((((9na dwa konce- masakra jakas od 22 do 5 rano sie meczylam:(
teraz dochodze do siebie...a na jedzenie patrzec nie moge:(
 

Podobne tematy

Do góry