reklama

Nieobecnosci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Violett, 2 Maj 2010.

1. Violett

Violett Fanka BB :)

Dziewczynki zobaczylam taki temat u innych mamus z innego miesiaca i stwierdzilam ze jest bardzo dobry. Mozemy tutaj pisac jak nas nie bedzie dluzszy czas zeby inne mamusie Listopadowe sie nie martwily :)

Bo tak jest niestety z Yasmeen kazda sie martwi co sie z nią dzieje bo już dlugo jej nie bylo. Bardzo mozliwe ze wszytsko jest ok tylko poprostunie ma internetu czy cos, a my sie niepotrzebnie denerwujemy..

Wiec zachecamdo pisania dluzszych nieobecnosci:)

Buzi :*

2. Tusia.

Tusia. Gość

hih to chyba ja tu napiszę bo sporo mnie było :baffled: nie wiem czy mnie pamietacie???

a nie było mnie bo te trzy miesiące miałam jak wyjete z zycia wymioty i mdłości
    mnie wykańczały.:baffled::eek: ach to była jazda,ale na szczęście dobiega końca
    i teraz pozostały juz tylko prawdziwe poranne mdłosci ale myslę,że idzie ku lepszemu.:tak:

z dzidziolkiem wszystko ok.rośnie slicznie :-)
    hym i lekarka nawet zasugerowała,ze to morze bedzie chłopiec ale myslę,że to
    za wczesnie no zobaczymy czy się potwierdzi.;-)
    pozdrawiam kobitki.;-)

3. reklama
  4. Violett

Violett Fanka BB :)

Dziewuszki melduje sie ze moze mnie nie być przez pare dni na forum ( to jeszcze nic pewnego)ale moja obecnosc bedzie bardziej taka spontaniczna. Jutro albo wejde albo nie jeszcze tego nie wiem. Wiec jak cos to nie bedzie mnie pare dni :) Ale narazie jeszcze jestem :)

5. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Dziewczyny, znikam na jakiś tydzień, nie będę zaglądała na BB, więc życzę Wam samych dobrych dni i samych dobrych wieści. Pozdrawiam.

6. holly101

holly101 Fanka BB :)

Czekamy na powrót :-)
    Uważaj na siebie!

7. kasiazar

kasiazar Fanka BB :)

Hej dziewczyny! Mnie tez moze nie być kilka dni. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki zeby wszystko było ok!

8. Anarien

Anarien Fanka BB :)

Znikam się zaobrączkować :)

9. holly101

holly101 Fanka BB :)

Nieobecność usprawiedliwiona :)

10. reklama
  11. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

Świetny temat :) Nie musimy się niepokoić ze coś z Wami się dzieje niedobrego :) Wracajcie do Nas szybciutko :*:*:*

12. anbar

anbar Fanka BB :)

Gratuluję! :-)

Poleć forum