reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci

reklama
Mnie też może teraz przez jakiś czas nie być...remontujemy mieszkanko i w związku z tym żyję na dwa domy, a nie zabieram ze sobą kompa.
Będę jednak zaglądała tak często jak tylko to możliwe.
 
Dziewczyny nie bedzie mnie do wtorku przyszlego tygodnia. wybieramy sie na Wegry i do Austrii. Zycze zdrowka!!!
 
fajny temat mnie dawno nie bylo bo duzo nauki egzaminy itp wiec do lipca moja obecnosc bedzie w kratke ale bede starala sie wpadac od czasu do czasu
 
Anarien gratuluje :)
A ja nadal podtrzymuje swoja nieobecnosc, mam nadzieje ze jak najszybciej do was wroce kochane :)
Milych radosnych dni zycze :)
 
reklama
Kochne, ja też uciekam - czas przeprowadzki nastał. Potem wszystko opiszę :) Trzymajcie się cieplutko i zdrowo i.... brzuszki do góry :-) Będę za jakiś tydzień, jak internet w nowym miejscu podłączę.

Paaa
 
Do góry