reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci

reklama
Kochana, niestety się nie udało - ale teściowie poszli po rozum do głowy (przynajmniej chwilowo, o ile to w ich przypadku w ogóle możliwe ;-) ) i stwierdzili, że przesadzili - przeprosili nas, powiedzieli że nie będą się już w nic wtrącać i prosili żebyśmy już nic nie szukali. My najpierw stwierdziliśmy, że nie damy tak rady i ta sytuacja tylko to uwidoczniła ale oni - żeby dać im szansę, że jak potem będzie coś nie tak to nie będą mieli nic przeciwko żebyśmy coś sobie znaleźli. Psa w każdym razie zaakceptowali - i nie wiem co by było gdybyśmy się ugięli wtedy, bez sensu sytuacja zupełnie. Dziś kończymy remont (teoretycznie, bo w praktyce na walizkach będziemy pewnie do września) i jutro już śpimy w nowym mieszkaniu. Chwilowo nie mamy na kuchnię i takie inne drobiazgi a pokój Maleństwa jest jednym wielkim magazynem, ale przynajmniej trochę odłożymy - bo mieszkanie do wynajęcia znaleźliśmy najtańsze za 1500 + wszystkie opłaty + 500zł czynszu. Dla nas to w tej chwili kosmos....

Mieliśmy już tam spać dzisiaj ale świeżo malowane jest, śmierdzi farbą a mnie dziś głowa dosłownie pęka... Wróciliśmy więc na stare śmieci - już bez naszych mebli i w sumie bez niczego. Mój R. wykonał już dwa kursy - najpierw po chochlę do zupy, bo pyszny rosołek zrobiłam ale o tym drobnym szczególe zapomniałam a potem po ręczniki i pościel - bo wszystko już tam...

może sobie jakiś ostatni romantyczny wieczorek walniemy - bo w sumie tu się lepiej poznaliśmy ;-) Wspomnienia są, dziś się nam łezki aż zakręciły :-)
 
Tak tak to urzadzcie sobie mega romantyczny wieczorek i noc :) Korzystajcie z tej ostatniej nocki na starym mieszkanku :) Zycze powodzenia :)
 
Dziewczyny, ja się odmeldowuję. Jutro rano wylatuję na małe wakacje do Mediolanu. Wracam w sobotę wieczorem.
Miłego tygodnia :-)
 
helo.
chciałam usprawiedliwić moja dłuższą nieobecność ;-). juk już wcześniej pisałam z racji na porę roku będę nieco rzadziej na forum zaglądać. spacery, plac zabaw, działko wanie, grillowanie itp.
to także usprawiedliwienie na przyszłość. :-)
postaram zaglądać jak najczęściej.
 
reklama
Do góry