reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci

Anarien co się stało?? nie uciekaj... może ulży Ci jak się wygadasz. nie zostawaj z problemem sama. Martwimy sie o Ciebie
 
reklama
Anarien najgorsze co możesz zrobić to zniknąć.
Jesli nie możesz w "realu" to tu się wygadaj, to pomaga. W grupie siła.
 
Anarien o rany co sie stalo... :( ja to zaraz najgorsze przeczuwam... :/ i mam nadzieje , ze to nie to co mysle...

Wracaj :(
 
Dziewczynki jeszcze tylko tutaj oficjalnie chciałam poinformować ze dzisiaj wyjeżdżam na wakacje i zajżę do Was gdzieś na początku sierpnia :) Buziaczki dla WSZYSTKICH :*:*:*
 
Jestem za, Anarien wiem że na pewno Ci ciężko cokolwiek się stało, daj znać co się dzieje, może będziemy w stanie jakoś Ci pomóc...
 
Dziewczynki ja nie mam internetu, wiec nie moge wchodzic, bo nie mam gdzie. Wiec mnie nie bedzie nadal nie iem ile to jeszcze potrwa

Anarien - co sie stało?? odezwij sie?? Nie zostawiaj nas tak bez informacji.!!!
 
ANARIEN? No nie chce mi się myśleć co mogło sie stać!!!!!! Odezwij się prosimy! Jesteśmy po to żeby się wspierać w każdej sytuacji

Może ktoś ma jakiś kontakt do niej bo niewiem już
 
reklama
Do góry