reklama

Nieobecności :)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez Mihir, 28 Maj 2006.

1. Mihir

Mihir Październikowa Mama'06 Wdrożona(y)

Zakładam nowy wątek, tak aby osoby które zamierzają opuścić nas na dłużej mogły się wpisać i powiadomic o tym innych.

Ja juz tlumacze co sie u mnie dzialo. Tradycyjnie w moim melodramatycznym zyciu nie moglo byc sielsko dlugo ;)
    A mianowicie.
    Okradli nas kiedy bylismy w Poznaniu. I to tak ze zostawili meble i jeden dywan. Nawet ciuchy kurcze przeszukali i zabrali co firmowe. Nie mam kompa, a pisze od kuzynki wlasnie.
    Jestem wsciekla na sasiadow bo mysleli ze sie wyprowadzam i nic nie zrobili.
    Oczywiscie policja nic nie wie i pewnie wszystko umorza.
    Jak zobaczylam to co sie stalo dostalam dusznosci i zaczely mnie lapac skurcze..Wiec trafilam na 4 dni do szpitala..Teraz jest juz wszystko ok. I na szczescie bylismy ubezpieczeni od kradziezy. Mimo ze nic nie wiedzialam ;)
    Tylko tutaj nic nie mam. Zapowiada sie znow przeprowadzka z powrotem do poprzedniego mieszkania we Wloclawku.
    Nie wiem kiedy znow sie odezwe ale zyje...:)
    I pozdrawiam. A brzuch mam juz wielki.Pokazalabym zdjecie ale mi aparat ukradli. Postaram sie jak tylko wszystko sie wyjasni wkleic zdjecia :) Pozdrawiam was.

2. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

no to niezle :-[ wspolczuje a tak swoja droga zaj... sasiedzi tylko pozazdroscic :mad: ciekawe jak moglas sie wyprowadzac skoro nie bylo cie przy przeprowadce niezle sasiedzi zawsze bardziej wscipscy sa kiedy nie trzeba cale szczescie ze jestes cala i zdrowa no i to ubezpieczenie na pewno sie przyda :) mam nadzieje ze wszystko sie ulozy jak najlepiej jeszcze raz wyrazy wspolczucia trzymaj sie dziewczyno i dbaj o siebie i dzieciaczki pozdrowienia ;)

3. reklama
  4. megusek

megusek Fanka BB :)

Mihir szczerze Ci wspolczuje! Ale najwazniejsze ze Tobie i dzieciom nic nie jest!

Pozdrawiam!!!

5. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Ale nieszczęście Cię spotkało Mihir  :o  :-[, dobrze że szybko wyszłaś ze szpitala i już ok z Tobą i dzidziami bo to w tej chwili najważniejsze.

Ja też od czwartku nieobecna byłam bo zmarła mi babcia [***] ale w miarę spokojnie to przetrwałam.

6. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

O, jej. Mihir, współczuję bardzo..cholerni złodzieje. Ręce bym poucinała przy samej dupie! Mam nadzieję, ze nie minie ich kara Boska...
    Ja przez 2 tygodnie byłam odcięta od sieci w związku z przeprowadzką do nowego domu. Teraz jestem obecna do 13 czerwca. Potem, czyli od 14.06 lecimy na wczasy. wracam pod koniec czerwca. mam nadzieje, ze w czasie podrózy i odpoczynku wszystko bedzie ok. Odpoczywamy w Wenezueli, więc "trochę" ryzykuję, ale zakładam, że w najbliżyszch 2-3 latach to ostatnie egzotyczne wakacje, na które mozemy sobie pozwolic...
    Pola

7. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Mihir bidaczku mnie szlag trafia jak slysze o zlodziejach ale zdrowko to najwieksze bogactwo. Pola ma racje: lapy poobcinac.

Dorotak wspolczuje z powodu babci...

8. weronisia

weronisia Zaangażowana w BB

Mihir przyyjmij i moje wyrazy współczucia :( :( :mad:,co za okropność cię spotkała,a niech ich szlag trafi....
    dobrze,ze juz lepiej się czujesz,najwazniejszy spokój reszta sama sie jakoś ułozy,zycze powodzenia i zdrówka dla całej waszej trójeczki i uszy do góry ;),mocno cię ściskam i trzymaj sie moja droga do usłyszenia

9. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Wierze Mihir ze dostalas bardzo w kosci straszne przezycie ale dobrze ze jakos sie to powolutku wyjasnia ubezpieczenie to malo ale juz cos wspolczoje tylko przeprowadzki teraz z brzuszkiem nie bedzie Ci latwo ja mam alergie na przeprowadzki i na balagan zwiazany z nimi za soba mam ich juz 6 w ciagu 4ch lat wiec litosci blagam o troche stabilizacji to jest teraz chyba bardzo wazne
    a na zlodziji rady nie ma ale sasiadom to bym lby pourywala...... przypomnij sobie nowa reklame Allianz i moze to chociaz troche spowoduje ze sie usmiechniesz....Uszka dogory stawiam na to ze kazda z nas chetnie by Cie teraz rozsmieszyla...zeby poprwic nastroj pa

10. reklama
  11. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Pola nie boisz sie podrozy moja lekarka niestety odradzila nam dalekie wyjazdy wakacyjne i to na tyle skutecznie ze faktycznie z nich zrezygnowalismy a chcialam sobie na troche wyrwac sie z domku a tu benc fajnie Wenezuela pozazdroscic trzymam kciuki za udana podroz i cudowne wspomnienia mam nadziejej ze sie podzielisz wrazeniami
    pa

12. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Lucyann, pewnie, ze sie obawiam, ale (patzrąc po rodzinie) moja kuzynka w pierwszej ciązy w II miesiącu była w Wietnamie (wyprawa z plecakami), a w drugiej w VI miesiącu w Indiach (tym razem bardziej cywilizowana podróż, bo służbowa). A dzieciaki są tak piękne i zdrowe, że pozazdrościć. Ja po prostu na miejscu nie bedę stołowała się nigdzie, poza hotelem i mam nadzieję, że to ochroni mnie przed ewentualnymi sensacjami...A wrażeniami się jak najbardziej podzielę.
    Lecę oglądać Opole,
    papap

Poleć forum