reklama

Nieobecności :)

Agnes no to super, ze juz na dobre w domku:-)No to teraz jak dojdziesz do siebie koniecznie trzeba sie spotkac i poplotkowac;-)A szpital w Biskupicach, no coz....Zamilcze na ten temat.



 
reklama
A ja na cały weekend się z Wami żegnam :-).I tym razem kompa nie biorę, odpocznę trochę ;-).
A jedziemy tym razem do aniii :tak:.A co sobie będziemy żałować.Ania pewnie nas zaprosiła bo myślała, że nam się nie będzie chciało jechać i teraz załamana w domu siedzi i sobie myśli : "Po co się tak wyrywałam??Znowu będę z nimi siedzieć dwa dni nie wiadomo po co" Hi hi hi :-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2::crazy::crazy:;-):laugh2::biggrin2::rolleyes:
 
acha...i jeszcze jedno...odezwała się do mnie Karolinka /Kaira/. ma pewne problemiki, nie będę pisała jakie bo może sobie nie życzy...ale ja życzę jej wszystkiego co najlepsze i...trzymaj się kochana...Paulinka rozwija się dobrze, bryka po całym domku i jest zdrowiutka. Kaira nie może nic do nas napisać bo psuje się jej komputer ale jak będzie mogła to na pewno zajrzy...pozdrowienia od naszej trójeczki...;-)wcześniej się do mnie nie odzywała bo zmieniła nr tel.
 
Inna, Aniii - fajnie macie :happy2:. Dobrej zabawy!!!
A co do Kairy - to dobrze, że się trochę wyjaśniło. Tak nagle się urwała, a tu człowiek z domysłami zostaje :happy2:. Jeśli gdzieś tam jesteś, to życzę pomyślnego rozwiązania wszelkich problemów. Całusy dla Ciebie i Pauli ode mnie i Martynki :tak:
 
Aniu i Inna bawcie sei dobrze!!! nei pijcie za duzo ;-) :-)

Mijemy nadzieje ze nasza przodowniczka Paula z jej mama wroca do nas szybciutko jak tylko problemiki znikna!!!
 
a tak w ogóle to jak ktoś będzie chętny przyjechać do mnie to zapraszam...nie myślcie sobie że tylko Martynę lubię:-D.po prostu z nią się widziałam. ale jakby ktoś był chętny...albo jak ktoś przejazdem będzie to może wstąpić na małe co nieco...także czujcie się zaproszone:-):-):-)
 
No więc jesteśmy.Było zajebiście i na pewno jeszcze nie raz się spotkamy z Anią, Pawłem i moją ulubienicą Lileczką :-).
Wiecie, nigdy nie myślałam, że można takie fajne osoby poznać przez neta :sorry2:.
No i buziaczki dla Kairy i Paulinki :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry