reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

wlasnie nie wiadomo co tam u naszej Wroclawianki ostatnio pisala cos o remoncie moze cos z kompem siadlo przy tym wydazeniu?? Miejmy nadziejej ze za chwilke sciagniemy ja myslami...?! ;D
 
reklama
Fakt, mamy różne częstotliwości pisania na forum. Ja odmeldowuję się, że wyjeżdżam do POlski (huurra!!) i nie będzie mnie z Wami od 18.08 do 28.08. Zatem będę pewnie miała całą masę zaległości do przeczytania...Też fajnie.
 
Hej mamuśki :laugh:
melduję się po powrocie. Pola30 dzięks za życzonka. Ale tu nowych wątków przybłyło :o
 

Załączniki

  • 14082006.png
    14082006.png
    4,7 KB · Wyświetleń: 86
  • 14082006.png
    14082006.png
    3,3 KB · Wyświetleń: 88
Dziewczatka-powróciłam. Cała, zdrowa i z zanikiem kostek w nogach, hihihihi. We wrzesniu czeka nas jeszcze wypad do Kornwalii na 5-6dni, ale podróż krótsza niż do Polski, więc przeżyję.
 
Chciałam zapowiedzieć, że znikam na jakiś tydzień. Właśnie przyjechał do nas mój tato i pomoże nam w małym remonciku;-)
Już teraz mam wszystko poprzewracane a co to za chwilę???:szok:
 
reklama
Dziewczęta, mam problem z siecią. Zmieniamy operatora i muszę czekać do 15.10, aż mnie podłączą. Teraz udało nam się złapać słabiutki przesył od sąsiada, ale wszystko otwiera tak wolno, gubiąc przy tym sygnał, że można umrzeć z nudów, gdy się czeka. Nie będę się więc nadwyrężać i odezwę sie jak tylko wszystko wróci do normy.
POzdrawiam
 
Do góry