reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

Czekamy na ciebie Pola z niecierpliwością ;-) mam nadzieję że zdążysz przed rozwiązaniem ;-).
ja niestety też teraz rzadko będę znów jakieś g... przypałętało się do mnie i mam problemy z oczami :-( i muszę je troszkę oszczędzać
 
reklama
Melduję się po dłuższej nieobecności. Moja dzidzia to chyba będzie jednak październik :) Pozdrawiam Wszystkich oczekujących rodziców!
 
Hej! Już jestem z Wami! Niestety w ostatnich kilkunastu dniach nie miałam dostępu do laptopa - został mi w sposób okropny zabrany przez moją drugą połówkę w delegację! :-( Na szczęście już mi oddano "okno na świat" ;-) Teraz muszę tylko nadrobić zaległości w czytaniu :-D a troszkę się tego zebrało :baffled:

Pozdrawiam wszystkie przyszłomiesięczne mamuśki! Juz tylko miesiąc nam został kobitki... :szok: Do zobaczenia w poszczególnych wątkach :-)
 
Witam po dłuższej nieobecności.
Remont, który sobie wymyśliłam przedłuuuża się potwornie. Mam tego serdecznie dosyć. Gdybym chociaż mogła w czymś pomóc i przyśpieszyć to wszystko, a tu nici...
Na szczęście mam już dostęp do internetu:-)
 
Co prawda dzisiaj poczytałam sobie troszkę, ale niestety nie będę mogła robić tego regularnie :wściekła/y: Mój K. nadal potrzebuje laptopa i internetu bezprzewodowego w pracy :-( Chyba pomyślę o stałym łączu i podłączeniu do niego komputera, który stał do tej pory bezużytecznie... No, chyba że do oglądania filmów czasem się przydał. Przywykłam już, że odkąd siedze na zwolnieniu w domku zabijam czas korzystając z internetu :-)
Dlatego nie obrażajcie sie na mnie, proszę jak nie będe zbyt aktywnie brać udziału w pisaniu. Mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone. Aż mi żal... Tyle sie tu dzieje... Już pierwsze listopadowe dzidzi :-D pojawiło się!
 
Czasem będę zaglądać na forum! :-) Żałuję tylko, że nie będę mogła codziennie :-(
A jak zacznie sie coś "dziać", to z pewnością powiadomie... Choć pewnie będę na symym końcu z Was wszystkich :-( 29 listopad, to kawał jeszcze czasu...
 
reklama
Długo mnie nie było...
Nie odmeldowałam się, bo wyjechaliśmy nagle. Teść trafił do szpitala i pojechaliśmy. Przy okazji zostałam u moich rodziców. Teraz już jestem. Pewnie mam sporo do poczytania :-D
 
Do góry