reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

Hej! Trochę długo mnie tu nie było, ale niestety mam bardzo malo czasu i pewnie nie będę zbyt często tu zaglądała niestety:no:a szkoda:-( Od momentu kiedy wróciłam do pracy nie mam na nic czasu,a doba jest dla mnie za krótka:-(
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamuśki:tak: i mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się tu zaglądnąć.
 
reklama
czesc listopadowki dawno mnie nie bylo :-(ale jakos czasu brak jedynie wieczorkiem troszke sie znajdzie ale wtedy trzeba cos w domku porobic:-(teraz siedze i bujam malego w foteliku zeby cos napisac :dry:
tak w skrocie maly w dzien prawie wogole nie spi za to idzie spac kolo 19 i wstaje 5-6 niezle daje w kosc paula tez ma jakis zly okres bo potrafi pokazac rozki:szok:postaram sie zagladac czesciej o ile czas pozwoli :-)gorace usciski dla wszystkich mamusiek i ich dzieciaczkow:-)
 
o Ewa...Ciebie to naprawdę dłuuugo nie było...nie ma co...jak dasz radę to zaglądaj chociaż raz na tydzień!!!ale super że w końcu się odezwałaś...
 
anii postaram sie nadrobic zaleglosci i nie zaniedbywac forum :-):tak:im maly bedzie wiekszy tym moze bede miala wiecej czasu:-)tak mysle ale ....:baffled:
 
Witajcie Laseczki
tu kolejna uciekinierka
prosze uprzejmie o wybaczenie ze wypadlam z waszego grona ale sajgon jaki mam do okola nie pozwala mi na 6godzin snu a nie ma szans na chwile grzebania po necie.. dzieci dom praca parca dzieci dom... i ciagle cos caluski i gorace mysli dla was i waszych pociech ania i rozrabiaki
 
Cześć Dziewczyny!!
Nie było mnie dośc długo, ale juz sie tłumacze. Poprostu wpadlam jakis czas temu w małą depresyjke, kłopoty w domu, dwójka dzieci, przesilenie wiosenne i poprostu straciłam chęc nawet do siedzenia przed kompem.
Trwało to z dwa miesiące, jakoś sobie poradziłam z pomocą mężusia i przyjaciół. a potem głupio mi jakoś było do Was pisać, odzwyczaiłam sie, ale ciągle czytałam. No ale jednak siła naszego listopadowego forum jest tak silna, ze skłoniła mnie do powrotu na łono forumowe:happy: Mam nadzieje ze także inne mamusie które sie ukruszyły jednak do nas wrócą. Bo ja bardzo sie ciesze ze wróciłam:zawstydzona/y::tak:
 
czesc lucyann:-)urwanie glowy u ciebie jak widze:tak:
patija witam ja rowniez niedawno wrocilam na forum :-)mam nadzieje ze u ciebie juz wszystko oki :-)
 
Lucyann przed chwilą właśnie pisałam że zapracowana jesteś i pewnie dlatego nie pokazujesz się na forum. miło nam że jednak odezwałaś się. pozdrawiam.
Patija dobrze że już lepiej /mam taką nadzieję/ przesyłam uściski dla Ciebie i rodzinki.fajnie że masz takich przyjaciół którzy pomogą no i męża oczywiście...
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Fajnie, że się odezwałyście - ale się Wasze szkraby zmieniły, prawie trzy miesiące się nie widzieliśmy, a to połowa ich życia :-)
 
Do góry