reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mycha79 trzymaj się mocno i bądź dobrej myśli my w tym czasie trzymamy kciuki. Odezwij się niebawem.
 
reklama
3 lekarzy robiło usg i podejrzewają ciążę pozamaciczną mimo pęcherzyka w macicy? :wściekła/y: Ach,ci lekarze.Kochana trzymaj się.A idziesz do szpitala?
 
Witajcie :) Moje mdłości i wymioty już w miarę przeszły :) Starałam się Was odwiedzać codziennie,ale były to krótkie wizyty :( co prawda nie nadrobiłam wszystkich postów bo jest ich strasznie duuuzzzooo ale mam nadzieje że teraz bede sie czesciej odzywac :) Pozdrawim wszystkich i mam nadzieje ze sie nie obraziłyście :/
 
Witajcie i przepraszam że nie pożegnałam się tydzień temu ale wyjazd został przyśpieszony i nie było czasu.Jestem z córką w Warszawie na badaniach. Miałam wrócić dzisiaj ale wracam do domu dopiero we czwartek. Dopadłam do kompa u braciszka ale zbytnio nie mam czasu i możliwości posiedzieć dłużej. Już widzę że pisałyście przez tydzień tyle że chyba nie nadążę. A do nadrobienia mam jeszcze dwa zjazdy w szkole więc będzie ciężko. Trzymajcie się mocno i do zobaczenia we czwartek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry