reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Angelie

Czekająca mamusia
Dołączył(a)
22 Październik 2009
Postów
189
Miasto
Łódź/Basingstoke-UK
ten wątek zakładam z myślą o tym, żeby- ..starać się nasze nieobecności usprawiedliwiać
wink2.gif
tzn.- np. mogłybyśmy przed planowanym odpoczynkiem od bb napisać...zmykam bo...np. wyjezdzam na urlop...
wrociłam
bądź: nie będzie mnie przez weekend bo... itd..
takie nasze usprawiedliwienia
tak po to żebyśmy nie marwiły się o inne nasze kwietnióweczki - wkońcu tego nam nie wolno ;-)
 
reklama
mozna też tu dodać wieści ze szpitala (byle nie za szybko;-)) itp. Najlepiej BEZ KOMENTARZY
 
To ja bede pierwsza z usprawiedliwieniem:-) Pojawialam sie na watku zanim zalozono oficjalne kwietniowki, niestety teraz mam takie mdlosci i samopoczucie, ze nie daje rady siedziec na forum, ale pewnie za jakis miesiac bede Was odwiedzac codziennie:-) Pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki:-)
 
Ja z kolei pozdrawiam z patologii ciąży, gdzie trafiłam po wymiotach ze skrajnym odwodnieniem. I tak tu sobie siedzę, nie mam niestety siły was śledzić, ale mam nadzieję że niedługo wyjdę...
 
to i ja sie dopisze, pisalam chyba z miesiac temu albo i dawniej...przez czas nieobecnosci probowalam ustalic wraz z lekarzami przyczyne plamien i krwawien. Po wielu badaniach zagadke udalo sie rozwiazac-polpi na szyjce, dzidzius zdrowy, nic mu/jej nie zagraza-serduszko bije w tempie 150 :-) wyglada jak mala biedroneczka/zuczek. A ja wracam do was w lepszym nastroju.
 
Kochane melduję,że od dzisiaj do następnej środy zniknę bo wyjeżdżam do siostry troszkę odpocząć i zobaczyć moją kochaną chrześnice. Trzymajcie się i dbajcie o siebie i fasolki.:-)
 
Przepraszam że się nie odzywam ale źle się czuję mdłości mnie wykańczają schudłam już 4 kg :(
Jak mi przejdzie to się odezwę mam nadzieję że to potrwa już niedługo
Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny, ja melduję swój powrot z urlopu :)

wrocilam, ale juz nie wiem w co ręce wsadzić - studia, papierki, praca k remont mieszkania także z góry sie usprawiedliwiam za to, ze nie bede codziennym gościem ma bb :(
 
kobitki musze w tym tygodniu skonczyc swoja mgr i raczej mnie nie bedzie... moze z doskoku
 
reklama
Dziewczyny, ja na jakiś czas znikam, nie wiadomo co będzie z tą moją ciążą, mam plamienia, boli brzuch, dzisiaj 3 lekarzy robiło mi usg, nic dalej nie wiadomo, może to ciąża pozamaciczna, mimo że pęcherzyk w macicy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry