reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Hej Mamuski,

chwilowo jestem nieobecna gdyz odcieto mnie od internetu, ponoc zalegam im 3 euro ??? i chociaz wsio mam zaplacone to jak na razie nie klapia sie mnie na nowo podlaczyc :p
U mnie wsio dobrze, malenstwo przechodzi w coraz to ostrzejsze formy kopniakow i ruchow...ale czujemy sie dobrze.
Pozdrawiam i odezwie sie jak tylko bede znowu miec okazje.
Buzka dla wszystkich.
Katka- trzymajcie sie z malenstwem :-*
 
reklama
Czesc kobietki :)

ja tylko na chwile .. zglaszam swoja nieobecnosc przez tydzien .. wyjezdzamy nad morze , anie rozdwajac sie :D

do uslyszenia :) .. buziaki :-*
 
Dzisiaj juz jestem ostatni dzien w pracy - zaczynam tzw okres ochronny i juz do porodu pozostane w domu. Niestety nie mam tam internetu i juz nie bede mogla sledzic naszego watku, mam nadzieje ze jednak sporadycznie uda mi sie wpadac do pracy i od czasu do czasu tutaj zagladnac i poczytac. Jezeli nie -
Chcialabym zyczyc nam wszystkim szczesliwego rozwiazania, jak najmniej trosk poprzedzajacych pojawienie sie Dzidziusia i jak najwiecej lez radosci gdy bedzie nam dane po raz pierwszy utulic swoje Malenstwo.
 
Hej mamuśki
choć zbyt wiele się nie udzielam to chciałabym zgłosić swoją nieobecność, mojemu nowemu lekarzowi nie podoba się mój poziom cukru i kładzie mnie od jutra do szpitala, odezwe się jak wróce.
pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich.
 
reklama
Do góry