reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
902
Miasto
Londyn
Podglądnęłam w innych miesiącach i postanowilam załozyc tez u nas taki wątek.
Jesli wczesniej będziemy wiedziec ze przez jakis czas nas nie będzie, dobrze jeśli będziemy informować siebie na wzajem właśnie tutaj.

Od dłuższego czasu nie widac u nas ani Słonka ani Gwiazdeczki. Ktos wie co z nimi ??
 
reklama
Gwiazdka sie pojawila ;) .. Slonka faktycznie nie widac ... tak samo jak Kallusi, Kasi_2005, Monisi2506, Paulinki, i wielu innych kobietek :( ...

Wiadomo ze Katka juz napewno nie wroci do Nas w dwupaku ;)
 
mnie nie bedzie do 18/19, bo jedziemy jutro nad jeziorko do kolegi. fajnie, bo to tylko 1,5 godziny jazdy, wiec sie nie przemecze. wrocimy w piatek albo sobote w zaleznosci od pogody :)
 
J :) a juz tez jestem - bylam na zwolnieniu dwa tygodnie. Trafilam do gina poniewaz nagle zaczelo mnie swdziec cale cialo, przeczytalismy z mezem ze trzeba jak najszybciej pojsc do gina, i poszlam. Dostalam masc, i od razu proby watrobowe, na szczescie bilirubina w normie a podwyzszona tylko fosfataza alkaliczna. Lekarz powiedzial ze pod koniec ciazy rozne "kwasy" wydzielaja sie i czasami daje to znac swedzeniem calego ciala. Natomiast od razu zrobil mi USG i okazalo ie ze mam ubytki wod plodowych, szyjka zamknieta a mimo to cos bylo nie tak. Dostalam dwa tygodnie zwolnienia - poniewaz powiedzial ze czasami stres w pracy i przemeczenie tak wlasnie wplywaja na wody i jak po tym czasie spedzonym w pelnym relaksie i lezac w domu nie minie - to czeka nas szpital. Ale w piatek bylam i powiedzial ze wod jest wystarczajaco. I mialam pierwszy raz robione KTG - uczucie niesamowite, Maluszek mimo iz sobie spal (tak powiedzial lekarz) to od czasu do czasu wiercil sie i wtedy robilo sie w pokoju bardzo glosno.
Ale jeszcze bede systematycznie na forum ok 2 tygodni - poniewaz juz w tym miesiacu zaczynam tzw okres ochronny a w domu niestety nie mam internetu. Ale bede wpadac od czasu do czasu do pracy, poniewaz pisze obecnie prace dr i szef mi poprawia.
 
Jade za chwile do szpitala .. sprawdzic czy wszystko OK u Nas od dwoch dni jakos dziwacznie sie czuje ::) ... a chce wyjechac w sobote nad morze, jednak musze wiedziec ze napewno nie ma zadnych przeciwskazan ... w razie gdyby .. tfu tfu ... zostawili mnie w szpitalu to odrazu zglaszam swa nieobecnosc a wszelkie informacje przesle sms-kiem do Ines ;)

trzymajcie kciuki zebym jednak wrocila :)
 
ja tez jestem..czytam Was regularnie, tylko problem z odpisywawniem-rodzinka sie zjechała :))
No ja nigdzie nie planuję wyjazdu (a szkoda, bo 27sierpnia mamy rocznice ślubu, ale niestety problem z pieniążkami-zainwestowaliśmy w limuzynę dla Szymusia i piękne wyreczko)
Pozdrawiem Was gorąco
 
No ale na szczęscie morze mam pod nosem, wiec daleko nie muszę jeżdzić (10min) ;))
A na zagraniczne wojaże to też nie czas teraz, wiec nie nazekam. Zyczę miłego urlopu wszystkim
 
reklama
Do góry