reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
A ja ostatnio jestem zarobiona, nie mam czasu i sie nie wysypiam. Ale sie skończy, bo skończyłam pisać wieczorami takie opracowanko środowiskowe. A wczoraj byłam służbowo w Piszu na konsultacjach społecznych nowej drogi. Fajnie było, ale w domu byłam o 22.00.
 
ja odmeldowuje sie!!!!! :-) wyjezdzam dzis do Pl. na to wesele...pewnie zajze tu dopiero poniedzialek badz wtorek...a moze i pozniej...bo mlodej urodziny...w poniedzialek wracamy...wiec najpewniej sroda ;-) w koncu odpoczniecie ode mnie :-D
 
o nie pipko- bedziemy tesknic!!! ale wybaw sie i wracajcie predko cykaj duzo fotek..ja do Twojego powrtotu obiecuje wkleic zaleglee:)
 
Pati mne sie tez taki odpoczynek bynajmniej nie marzy ...ale dobrej zabawy, wypoczynku i udanych urodzin Noemi :-):-)
 
reklama
Do góry