reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Basiu-nie bylo mnie tak dlugo poniewaz przez jakis czs nie mielismy lacza,potem zmienialismy mieszkanie,i jak to z przeprowadzkami bywa,brak czasu na wszystko,ale jak tylko moglam to zagladalam tu do Was.Kazde wejscie na net to obowiazkowe wejscie na BB zeby zobaczyc co uWas i Waszych dzieciaczkow.Teraz korzystam z chwilowego polaczenia przez komorke,ale za jakis tydzien bede miala juz stale lacze i na pewno czesciej bede sie tu udzielac.
Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamuski i slodkie ich pociechy.Jak milo znow byc z Wami.
 
reklama
Kajka, witaj po przerwie! Buziaki dla Maksia!
Oj jak ja kocham takie powroty! Może jednak dociągniemy do matur naszych dzieci?;-):-D
 
KASIUDE-dzieki za przywitanie,Max buziaczki odwzajemnia.
A co do dociagniecia na BB do matur to swietna idea,tylko jak sie moje starsza dziecina postara to ja juz moge w tym czasie odwiedzac BB jako babcia.ALE TEN CZAS LECI.Fajnie by to wygladalo babcia Kaja na portalu mlodziezowym.ha,ha:-D:-D:-D
 
No my tez juz jestesmy:) Wrocilismy w sobote ale mielismy niezly metlik bo cala niedziele sie pakowalismy a w poniedzialek rano firma przewozowa przewiozla nam nasz dobytek na nowe mieszkanko i od tego czasu probuje sie tam jakos rozpakowac i odnalezc. Do 15 mamy jeszcze nasze obecne mieszkanko (sluzbwe a wiec umoblowane) i bardzo sobie chwale takie rozwiazanie bo po dniu rozpakowywania wracam do porzadku i internetu wieczorem. Na nowym jeszcze internetu nie mamy (nie wiem dlaczego ale trwa to do 2 tygodni:-)) a mamy zamiar nocowac tam juz w czwartek wiec pewnie znw na jakis czas bede odcieta od 'elektronicznej rzeczywistosci'. Zreszta teraz tez czasu wiele nie ma .... no ale niedlugo bedzie lepiej:-)
 
Witam obecnych i nieobecnych;)
juz sie przeprowadzilismy:):):)- ale niestety nie mam jeszcze dostepu o sieci;(..nad czym walczę..by szybko go dyskac.. Teraz wpadlam do siostry powiedzec, ze zyemy..Troszke sie rozchorowalismy...jakis wius ..bo caly dom chory..Mala nszczescie ma narazie tylko katar..ale z jurejszego szczepienia na pewno nici.://.

caluje


baaardzo za Wami tesknie!!!!!!!!!!
 
reklama
Właśnie przed chwilką się zastanawiałam: hdzie jest Rusałka? (kompletnie sprawa przeprowadzki wypadła mi z głowy) No i gdzie jest Patrycja???

Rusałko, szybko do nas wracajcie!
 
Do góry