reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Baska przerypane...Trzymajcie sie...mam nadzieje ,ze to chwilowe i Karol zacznie sluchac...no i zdrowka jak zwykle....

Fredka troche mnie historia ubawila...wyobrazilam sobie ta sytuacje :-D Chociaz Ty pewnie mialas nerwa.co ;)
 
reklama
no my się niejednokrotnie zastanawiamy z Pawłem czy z Karolem wszystko ok...ale widać takie "typy" się zdarzają ;) silny charakter, introwertywny, nieustępliwy a zarazem okazujący to w taki upierdliwy sposób-poprzez zaprzeczanie, zamykanie się w sobie...tylko teraz mamy 4 nieustepliwe charaktery w domu - każdy chce rzadzić, mówię wam masakra:)!!!:)
 
Baska Sandra też miała taki okres Jak to pani okresliła dziecko zza szyby ........ ale na szczęście jej przechodzi jest coraz mądrzejsza i grzeczniejsza chociaż bunty się jeszcze zdarzają

A mnie powaliło z nóg dwa dni gorączka 39- 40 stopni. nie wiem co to było ale przez dwa dni nie wychodziłam z łóżka, cały czas spałam
 
Jestem jestem Fredziu, wczoraj wieczorem wróciliśmy z Mazur. No i dziś się melduję.
Tak jak mi życzyłyście słońca - tak własnie było. Lampa co dzień i lato w pełni. Pierwsze kąpiele w jeziorze zaliczone, choć woda chłodna. Jak ja lubię pływac w jeziorze. Sporo nas się tam zjechało, bo byli i moi rodzice i brat z rodziną. A do tego przyjechała jeszcze moja przyjaciółka, wiec nagadałyśmy sie za wszystkie czasy. :-)
Jestem wypoczęta i naładowana Mazurami. Aż mi się wierzyć nie chciało, że wracam do Warszawy.

Baśka, Kasiu, sił i cierpliwości życzę.
 
Mamoot jak dobrze cie widziec i ciesze sie ze jak zwykle udany mialas wypad :-)
Ja wlasnie mala whiski sobie strzelilam :-D posiedzialam na balkonie i wsluchalam sie w muzyke -jakis koncert tu u nas niedaleko na Walbühne jest...a i piekny zachod slonca popodziwialam :-) do teraz piekna ciepla pogoda bo jak wlasnie bylam zobaczyc na termometr to jeszcze 24 stopnie :-) o dwa spadly w godzine ale i tak super :-) dzis spie z otwartym balkonem :-)
 
reklama
Mamoot, hello! Miki bardzo dziękuje za karteczkę - bardzo go zainteresowała!
A ja winko czerwone ;-) Pati, u nas nie ma szans otwartym balkonem, no chyba że są w nim moskitiery
 
Do góry