reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
Ja już wróciłam. Impreza niestety była taka sobie, bo mi muza nie leżała, ale i tak było fajnie. A że na pograniczu Świętokrzyskego Parku Narodowego, to dziś byłam na Łysej Górze :-)
 
Mamoot to dobrze że wróciłaś bo przez świętokrzyskie przeszła jakaś nawałnica

Mikuś Ola miłaej zabawy

A ja wreszcie ponieważ temperatura nie chciała spadać wylądowałam u lekarza ...powiedział że to była jakaś infekcja wirusowa , ale już przeszła zostało zapalenie gardła i...potraktował mnie z buta :-D dostałam bioparox septolete scorbolamid :-) A już myslałam że umieram prawie 40 stopni przez kilka dni ...masakra
 
Kakaw, i moją Martusię podobny wirus dopadł. Dwa dni temperatura 39,5 i więcej, potem spadła, i pojawił się kaszel. Teraz Mysia siedzi u babci do piątku, zawiozłam ją wczoraj.
 
reklama
Do góry