reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Wrocialam :-D Slodkie lenistwo,spanie do 11:00 i siedzenie do nocy ;-)
Zrobilam sobie tatuaz :-D Na weekend bylismy u tescia na urodzinach,dzis ledwo wstalam ...tak to jest jak sie spi caly tydzien do poludnia ,a tuprzychodzi niedobry poniedzialek i trzeba wkroczyc na stare tory :-)
Jutro mloda ma mala impreze przebierancow :-) A tak to u nas po staremu...
 
reklama
Pati, jaki, gdzie??? Szybciutko zeznawaj bom ciekawa!
I faaaajnie, że wróciłaś! Musisz rozkręcić imprezę, tzn. forum ;-)
 
Pati, no właśnie, gdzie ten tatuaż? I jaki? I fotę dawaj- no chyba, że w takim miejscu, że nie możesz ;-):-D:-D
Oj tak, po leniuchowaniu ciężko wrócić do rzeczywistości.
Za kogo Noemi się przebiera?
 
No wiec zrobilam sobie na przedramieniu maly napis "Noemi" ;) Taki z pod mojej reki pisany wiec nikt na swiecie oprocz mnie takiego nie ma i miec nie bedzie :-D przy okazji pochwale sie ;) N fb jest fotka jak juz niektore z Was widzialy jak moj brat go wykonuje... i powiem Wam ,ze juz mi sie marzy kolejny :-D
 
reklama
Do góry