reklama

Niepewność

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez Miko2014, 16 Grudzień 2014.

 1. Miko2014

  Miko2014 Początkująca w BB

  Jestem tu nowy więc od razu się przywitam. Cześć wszystkim przyszłym mamusiom i tatusiom:) Mam bardzo nurtujące mnie pytanie. Kochałem się z moją dziewczyną która ma 19 lat w sobotę 06.12. Była ona dziewicą. Chcieliśmy tylko tego wieczoru po prostu spróbować. Tzn kilka razy w niej poruszałem się gdyż ją bardzo bolało ale po chwili mówiła że przestało. Miałem prezerwatywę. Doszedłem na zewnątrz. I mam ogromnie ważne pytanie czy coś z tego mogło wyjść??? Nie chciałbym tego bardzo!! Teraz wszystkie czynniki:
  -Do dzisiaj dziewczyna nie dostała jeszcze miesiaczki. A zaczeła się jej 14.11 I dobrze wiem bo mówiła że ma bardzo krótkie. W sensie 23 max 24 dni. I kilka razy zdarzyło się jej mieć dłuższe może z 3 razy które trwały max 33 dni ale mówiła że to było np po pielgrzymce więc uzasadnione. To jest moja PODSTAWOWA obawa. - Czemu jeszcze nie nadeszła??!!-.
  -Robiliśmy to 22 dnia więc teoretycznie nie było szansy żeby miała dni płodne.
  -Jak już mówiłem miałem założoną prezerwatywę od samego początku. Przed założeniem, ściągnięciem umyłem ręce aby nie pobrudzić się ewentualnie preejakulatem.
  -Po przebiciu błony wyjąłem go gdyż chciałem być bezpieczny i doszedłem na zewnątrz swoją ręką w prezerwatywie.
  Więc niby nie ma szansy żeby się coś z tego urodziło no ale...
  Moje obawy:
  -Gdy podczas gry wstępnej położyłem się na niej lekko musnąłem prześcieradło penisem, jej nie dotykałem. Lecz później gdy sprawdzałem rąką w kilku miejscach było lekko wilgotne. - Mam nadzieje że to od niej a nie preejakulat, gdyż chyba siadła kilka razy nago na nim.
  Druga obawa to czy nie było jakiejś najmniejszej nieszczelności na prezerwatywie albo czy nie nastąpiło jej przerwanie. Pewny nie jestem bo robiliśmy to po ciemku. Ale w toalecie gdy ją ściągałem była chyba w całości na penisie i w zbiorniczku było pełno spermy.
  To dla czego nie ma jeszcze tej cholernej miesiączki??!! Już jej okres trwa dłużej niż najdłuższy jaki miała.
  Dodam jeszcze że w poniedziałek po stosunku zaczeła chyba raczej dość ciężko ćwiczyć i robić brzuszki oraz bardzo mało jeść. Żeby się odchudzić. Lecz czy mogła reakcja organizmu na ten wysiłek być tak szybka gdyż lada moment po stosunku spodziewała się miesiączki??
  Nie chce być jeszcze tatusiem więc proszę bardzo o odpowiedzi:p Dziękuje.
   
 2. aniaslu

  aniaslu Administrator

  Myślę, że brak miesiączki ma raczej podłoże psychosomatyczne, dlatego poczekajcie jeszcze trochę. Z Twojego opisu wynika, ze na 99,9 nie powinno było dojść do zapłodnienia. Powodzenia
   
 3. reklama
 4. Miko2014

  Miko2014 Początkująca w BB

  Dzięki bardzo za wyrozumiałą odpowiedź:) Mam prawie 22 lata jesteśmy osobami bardzo odpowiedzialnymi. Czytaliśmy wiele naprawdę wiele na temat antykoncepcji. Też byliśmy ostrożni. Współżycie w 22 dniu czyli niepłodnym w prezerwatywie. Kiedyś człowiek musi zacząć... :p Ona zrobiła test po południu 9 dnia. Nic nie wyszło niby to jeszcze za wcześnie no ale jakby coś miało być to myślę że już powinno wskazać bo jajeczko powinno już być dawno zagnieżdżone. Dzisiaj ma zrobić 2x. Niby na 99% nie, no ale czemu jeszcze nie dostała miesiączki gdy ma bardzo krótkie a jest to już jej najdłużej trwająca i to los chciał że akurat ww tym jednym momencie na milion się przeciąga. Prawo Merphiego :p Ma się też dzisiaj umówić na wizytę do ginekologa. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
   

Poleć forum