reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepewność

Nieśmiała 88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
16
Witam jestem z mężem po ślubie 2lata bardzo chce zajść w ciążę ale od paru miesięcy mamy problem z mężem bo nie może dojść we mnie aż sami się dziwimy nigdy tak nie było :( kochamy się często w dni płodne nawet dwa razy dziennie tylko mąż dokańcza ręką i kończy we mnie i moje pytanie brzmi czy mamy szanse na ciążę ?
 
reklama
Rozwiązanie
Dołączam się. Zajmij się czymś przyjemnym, przygotowaniami do świąt i nie myśl aż tak o staraniach. I dołączę się do porad dziewczyn przede mną - zorganizuj jakąś kolację, winko i te sprawy i się rozluźnijcie. Seks to PRZEDE WSZYSTKIM ma być przyjemność, relaks, odprężenie, bliskość, a nie mechaniczna czynność mająca zakończyć się zapłodnieniem. Poddajcie się emocjom, nie myślcie o tym, czy będzie dziecko czy nie :) powodzenia!
tak tez robie sama przyjemnść :) odrzucam mysli juz :)
Witam jestem z mężem po ślubie 2lata bardzo chce zajść w ciążę ale od paru miesięcy mamy problem z mężem bo nie może dojść we mnie aż sami się dziwimy nigdy tak nie było :( kochamy się często w dni płodne nawet dwa razy dziennie tylko mąż dokańcza ręką i kończy we mnie i moje pytanie brzmi czy mamy szanse na ciążę ?
Tak masz szansę... My jak się staraliśmy to mój też miał blokadę ale to mu minęło.

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jestem z mężem po ślubie 2lata bardzo chce zajść w ciążę ale od paru miesięcy mamy problem z mężem bo nie może dojść we mnie aż sami się dziwimy nigdy tak nie było :( kochamy się często w dni płodne nawet dwa razy dziennie tylko mąż dokańcza ręką i kończy we mnie i moje pytanie brzmi czy mamy szanse na ciążę ?
Tak masz szansę... My jak się staraliśmy to mój też miał blokadę ale to mu minęło.

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź nadzieja wrocila :)
Mam nadzieję że u mojego męża też minie .
 
Gratuluję :) mam nadzieję że mi też się uda :) fakt metody dziwne ale ważne żeby się udało .zapytam czy miała Pani jakieś objawy przy owulacji lub po ?kiedy poczuła Pani że jest w ciąży?
 
Witam jestem z mężem po ślubie 2lata bardzo chce zajść w ciążę ale od paru miesięcy mamy problem z mężem bo nie może dojść we mnie aż sami się dziwimy nigdy tak nie było :( kochamy się często w dni płodne nawet dwa razy dziennie tylko mąż dokańcza ręką i kończy we mnie i moje pytanie brzmi czy mamy szanse na ciążę ?

A może trzeba gdzieś wyjechać na weekend i odpocząć ? :)
Wiem że to nie łatwe ale po prostu o tym nie myśleć , cieszyć się sobą , seksem.
Wiem z doświadczenia że jak się bardzo bardzo chce to można się zablokować . A to nie ułatwia sprawy .
Ja miałam jeszcze trudniejszą sytuację bo lekarze mówili że policystyczne jajniki że brak owulacji a jednak się udało właśnie wtedy kiedy już odpuściłam myśląc że na pewno się nie uda .

A robiliście już jakieś badania ?
 
Gratuluję :) mam nadzieję że mi też się uda :) fakt metody dziwne ale ważne żeby się udało .zapytam czy miała Pani jakieś objawy przy owulacji lub po ?kiedy poczuła Pani że jest w ciąży?
Ja mam bole owulacje... ja nic nie czułam czy jestem w ciąży czy nie. Mocno przeziębiona tylko byłam

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nieśmiała, może faktycznie Twój mąż ma jakąś blokadę, przez to że się tak bardzo staracie. Najlepiej to w ogóle np. nie mówić mu o dniach płodnych, ja np. nie mówiłam w ogóle, żeby nie było jakiejś niepotrzebnej presji z jego strony. Normalnie obiadek, winko, jakiś film czy co, może to wam pomoże się rozluźnić też.
 
reklama
Do góry