reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepewny test ciazowy

Laurka1990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2019
Postów
15
Hej mam mały problem. Mam bardzo nieregularne cykle teoretycznie powinnam dostać okres w sobotę. Od trzech dni na testach wychodzi mi baaardzo blada kreska na zdj ledwo widoczna. Nie wiem co myśleć. Wiem że to wcześnie ale zrobiłam je dlatego że w poniedziałek pół dnia strasznie pobolewal mnie jajnik a nigdy tak nie mialam. Nie wiem co myśleć
IMG_20190801_075126.jpg
 
reklama
reklama
Hej mam mały problem. Mam bardzo nieregularne cykle teoretycznie powinnam dostać okres w sobotę. Od trzech dni na testach wychodzi mi baaardzo blada kreska na zdj ledwo widoczna. Nie wiem co myśleć. Wiem że to wcześnie ale zrobiłam je dlatego że w poniedziałek pół dnia strasznie pobolewal mnie jajnik a nigdy tak nie mialam. Nie wiem co myśleć Zobacz załącznik 1005208
Test jest negatywny. Skoro tydzień temu była owulacja to nie ma szans, że test coś wykaże.
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy staramy sie o dziecko już ponad rok. I na teście pojawiła się blada kreska. Jutro idę na badania hcg dla pewności z krwi czy to może być ciąża.?
 

Załączniki

  • IMG_20190901_083930.jpg
    IMG_20190901_083930.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 319
  • IMG_20190901_194104.jpg
    IMG_20190901_194104.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 319
reklama
Do góry