reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niepewny test

Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
3
witam. Trzy dni temu zrobiłam test i wyszła bardzo bladzutka kreska. Powtórzyłam test i wyszla troche mocniejsza a na drugi dzien i dzis juz negatywna. Mam nieregulrne miesiączki i aktualnie jest 36 dni spóźnienia. Do zaplodnienia moglo dojść 15 dni temu. Czy jeżeli dzisiejszy test byl negatywny to jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży czy to juz raczej nie możliwe?
 

Załączniki

  • IMG_20200720_152745_040.jpg
    IMG_20200720_152745_040.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 431
  • IMG_20200720_193658_584.jpg
    IMG_20200720_193658_584.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 382
reklama
Rozwiązanie
Ja dwa dni przed miesiączka robiłam przed południem i wyszła blada , a popołudniu miałam paskowy i wyszła ledwo widoczna , zreszta w każdej ciąży wychodziła blada nawet jak byłam po terminie miesiączki . Ja najbardziej preferuje testy płytkowe ;)
witam. Trzy dni temu zrobiłam test i wyszła bardzo bladzutka kreska. Powtórzyłam test i wyszla troche mocniejsza a na drugi dzien i dzis juz negatywna. Mam nieregulrne miesiączki i aktualnie jest 36 dni spóźnienia. Do zaplodnienia moglo dojść 15 dni temu. Czy jeżeli dzisiejszy test byl negatywny to jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży czy to juz raczej nie możliwe?
jak tyle dni spóźnienia to chyba na usg już by było coś widać.
 
A czy testy miały tą samą czułość?
Owulacja zawsze może się przesunąć.
Powtórz najlepiej jakiś 10 z rana, albo na badanie z krwi. Wtedy będzie wsytsko wiadomo.
Trzymam kciuki.
 
A czy testy miały tą samą czułość?
Owulacja zawsze może się przesunąć.
Powtórz najlepiej jakiś 10 z rana, albo na badanie z krwi. Wtedy będzie wsytsko wiadomo.
Trzymam kciuki.
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść 😉 nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny
 
jak tyle dni spóźnienia to chyba na usg już by było coś widać.
Ja mam ogólnie nie regulrane i czasem po 3 miesiące nie mam w ogóle. Ale moja pani ginekolog powiedziała ze brak okresu nie oznacza braku owulacji. Niestety jestem teraz w angli i nie mam jak pójść do lekarza bo tutaj prsy tak wczesnej ciąży lub podejrzeniu nie robią badan ani bety
 
Na tym 1 coś przebija, ale te dwa kolejne negatywne. Test 15 dni po stosunku jest już wiarygodny. Powtórz za dwa dni i wtedy będzie wiadomo.
 
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść [emoji6] nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny

Clearblue jest 25. Wiec ma prawo nie wyjsc ;) sprawdz ten early pregnancy ;)
 
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść 😉 nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny
To może kup w aptece jakis 10 i wtedy będzie pewne :)
 
reklama
witam. Trzy dni temu zrobiłam test i wyszła bardzo bladzutka kreska. Powtórzyłam test i wyszla troche mocniejsza a na drugi dzien i dzis juz negatywna. Mam nieregulrne miesiączki i aktualnie jest 36 dni spóźnienia. Do zaplodnienia moglo dojść 15 dni temu. Czy jeżeli dzisiejszy test byl negatywny to jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży czy to juz raczej nie możliwe?
Liczysz, ze 15 dni temu była owulacja czy stosunek?
Bo jesli stosunek to odczekaj 2 dni i zrób nowy test.
Plemniki moga dożyć nawet 5-7 dni.
Czyli gdyby tak było to jest 10 dni od "prawdopodobnej" owulacji, a wtedy testy moga wyjsc tylko blade.
 
reklama
Do góry