reklama

niepłodność męska

Rozwiązania
0
Witam. Od trzech lat staramy sie o dziecko, po długich namowach mąż zdecydował się na badanie, jest strasznie 0.89ml gdzie norma jest 15ml. 4%prawidłowych plemników. Narazie przez 3 ms ma przyjmować cynk, selen, wit A B, wit D, kwas foliowy. Czy ktoś jeszcze jest tu z takim problemem?

reklama

Kasia_831

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
może to być tez związane z przerostem prostaty, niech jeszcze idzie do androloga i zrobi posiew bo mogą byc bakterie w spermie. Miałam tą samą sytuację tylko mojemu ex nic nie pomagało, żadne witaminy, nic. Też zalezy od tego jaki styl życia prowadzi twój mąż. Mój nie chciał przestać naduzywać alkoholu a to bardzo wpływa na płodność męską. żeby się wyniki poprawiły potrzebny jest przynajmniej półroczny okres zdrowego odzywiania i zero używek.

Rozwiązania
0
Mój mąż pracuje jako kierowca i jest otyły, pracy nie zmieni ale zaczął chodzić na basen, za 3 ms ma powtórzyć badanie

Iwo86

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mój M miał bardzo złe wyniki. Śledząc internet wyszukaliście ze mogą byc to żylaki powrózka nasiennego ( nawet były wyczuwalne). Zabieg miał w zeszłym roku teraz przygotowujemy sie do inseminacji.

92Tynka92

Rozwiązania
3
Mój mąż od maja 2015 do marca 2016 brał witaminy takie jak wymieniłaś, w marcu 2016 badania nasienia i też ilość fatalna bo 2,5 mln przy normie 15 mln. Morfologia taka sama jak w waszym przypadku 4%. Wizyta u androloga, usg ok, hormony złe. Zlecona kuracja 3 miesiące Profertil i w sierpniu już byłam w ciąży. U nas bardzo pomogło więc polecam. Tyle miesięcy brania garści witamin nie dały nic jak widać.

Rozwiązania
0
I właśnie nie wiem czy sie wyrywać z tym andrologiem czy zaczekać jeszcze bo jak na razie moja gin go konsultowała

92Tynka92

Rozwiązania
3
Gosiu mój gin też kazał czekać ale my już mieliśmy dość czekania. Po takich wynikach od razu zapisałam męża do androloga. Miał zrobione usg gruczołu krokowego, jąder i układu moczowego. Lekarz przeprowadził wywiad, omówił nam wyniki i nakreślił plan działania. Na początek właśnie polecił Profertil i u nas zadziałało. Jak na początku lipca mąż powtórzył wyniki to plemników już było 89 mln, a morfologia wzrosła do 8 %. No i w lipcu miałam OM.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem