reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepłodność w Anglii

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
hej dziewczyny. Czy któraś z Was mieszka w UK i może polecić mi dobrego lekarza od niepłodności? Mieszkam pomiedzy londynem a birmingham wiec szukam w tych okolicach, moze byc tez oxford i leicester. Dojade jeśli trzeba. Pomóżcie pliiiiiis...
 
reklama
hej dziewczyny. Czy któraś z Was mieszka w UK i może polecić mi dobrego lekarza od niepłodności? Mieszkam pomiedzy londynem a birmingham wiec szukam w tych okolicach, moze byc tez oxford i leicester. Dojade jeśli trzeba. Pomóżcie pliiiiiis...
Dodam że to nie musi być polski lekarz, ważne aby nie kierowal mnie od razu na starcie na in vitro
 
Nie wiem jak to u ciebie działa ale w moich okolicach to GP wystawia skierowanie do kliniki niepłodności. Zaleznie ile ich jest w okolicy, możesz sobie jakaś wybrać albo GP kieruje gdzieś konkretnie, jeśli jest jakiś konkretny powód niepłodności albo inne warunki jak np otyłość. To nie jest tak, ze ktoś ci może kogos polecić.
A jeśli chcesz isc prywatnie to przecież sama możesz sobie wybrać tego lekarza, który ci pasuje. Oni wszyscy się znają na rzeczy. To nie Polska.
 
Gp kieruje do kliniki ktora jest z gory nastAwiona na in vitro. Gp to ostatnie miejsce gdzie mozna zwrocic sie o pomoc. Szukam polecenia wsrod lekarzy prywatnych. A lekarz lekarzowi nie rowny. Nie kazdy ginekolog zajmuje sie nieplodnoscia. Dlatego szukam polecenia od kogos kto mial problemy z zajsciem w ciaze i zna dobrego lekarza/ lekarke
 
No to poczytaj sobie opinie o prywatnych klinikach w necie. Albo zadzwoń do którejś i zapytaj.
Ja nie pomogę, bo się prywatnie nie leczyłam.
 
Zapytają na tych grupach, jest tam sporo dziewczyn z zagranicy: Link do: Grupy na Facebooku



Jeśli chcesz porządnej diagnostyki i na razie nie chcesz in vitro, polecam poszukać naprotechnologow. Znalazłam coś takiego : Link do: Solving Infertility, Fiat FertilityCare UK, NaProTechnology
 
reklama
Si
Zapytają na tych grupach, jest tam sporo dziewczyn z zagranicy: Link do: Grupy na Facebooku



Jeśli chcesz porządnej diagnostyki i na razie nie chcesz in vitro, polecam poszukać naprotechnologow. Znalazłam coś takiego : Link do: Solving Infertility, Fiat FertilityCare UK, NaProTechnology
Nie wiem jak Pani dziekowac za ten link ❤️ I nawet niedaleko mnie
 

Podobne tematy

Do góry