reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepochamowane żądze Majeczki W?? - proszę o radę

Dziewczyny muszę wam powiedzieć że też miała podobny problem Wiktoria jadła i płakała jadła i płakała jadła w cudzysłowiu ponieważ ona tak naprawde tylko łykała powietrze miałam karmienie co 1,5 godziny jak w zegarku sama tak się domagała ale co z tego że ciągła i płakała i poprostu okazało się że po naciśnięcu sutka mleko leciało a pokarmu było mało. Raz chciałam to sporawdzic i laktatorem ściągnęłam przez 45 minut 40 ml a jak ją dokarmiłam zasnęła bez problemu. Dawałam jej BEBIKO OMNEO mleko kapitalne tylko ciężko dostać. Po tym mleku ani nie było kolek ani sie nie ulewało super.
 
reklama
Ja tez kiedyś ściagałam i przez godzine z dwóch piesri miałam 40. Znalazłam na to sposób, mały przy jednej piersi a laktator w drugiej teraz przez 5 minutek mam 50 i to z jednej. Poprostu mleko napływa kiedy dziecko ssie. Pozdrawiam
 
Do góry