reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepohamowany głód

Martynaa02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2019
Postów
431
Cześć!

Mam pytanie odnośnie jedzenia. Jestem w drugiej ciąży 7 tydzień. Od 3 dni czuje się ciągle głodna! W pierwszej ciąży nie mogłam patrzeć na jedzenie i miałam bardzo duże nudności. Teraz zjem obiad i za półtora godziny czuje się głodna. Próbuje różnych rzeczy typu wyciskany sok czy sięgam po owoc. Jak nie zjem tuż przed snem, to nie mogę zasnąć bo burczy mi w brzuchu i jest mi bardzo nie dobrze, a jak wstanę to muszę coś zjeść bo znów jestem głodna. Czy któraś z Was też tak miała? Liczę że tak ;) ściskam! Martyna
 
reklama
Ja w drugim (i trochę też trzecim) trymestrze nudności musiałam zajadać, tylko zjedzenie czegoś poprawiało mój stan. (Wcześniej była to woda).
Także nie widzę w tym nic dziwnego, zresztą wiemy, że wiele z nas je wtedy za dwóch, zamiast dla dwóch.
Nie wiem, czy duży apetyt ma też coś wspólnego z cukrzycą ciążową? Także obserwuj się, badaj się, pilnuj wagi i ciesz swoją ciążą. I smacznego, byle zdrowo! [emoji6]
 
Ja w drugim (i trochę też trzecim) trymestrze nudności musiałam zajadać, tylko zjedzenie czegoś poprawiało mój stan. (Wcześniej była to woda).
Także nie widzę w tym nic dziwnego, zresztą wiemy, że wiele z nas je wtedy za dwóch, zamiast dla dwóch.
Nie wiem, czy duży apetyt ma też coś wspólnego z cukrzycą ciążową? Także obserwuj się, badaj się, pilnuj wagi i ciesz swoją ciążą. I smacznego, byle zdrowo! [emoji6]
Na prawdę? Może mieć coś wspólnego z cukrzycą ciążowa?? Pierwsza ciąża na insulinie, miałam małą nadzieję że może w drugiej uda się jej nie mieć. No to klops.... :(
 
Na prawdę? Może mieć coś wspólnego z cukrzycą ciążowa?? Pierwsza ciąża na insulinie, miałam małą nadzieję że może w drugiej uda się jej nie mieć. No to klops.... :(
Tak słyszałam, ale dokładnie się na tym nie znam, bo przez to nie przechodziłam.
Nie ma się co martwić na zapas, bo przecież będziesz miała wszystkie badania robione, to na bieżąco będziesz wiedzieć, co i jak.
Jeśli już przez to przechodziłaś i się obawiasz, możesz zapytać na wątkach o cukrzycy ciążowej.
 
Cześć :) też tak miałam to moja pierwsza ciąża i około 7-10 tygodnia ciągle jadłam tylko u mnie było to co 15-30 min jak nie zjadłam strasznie mnie mdliło. Oczywiście zapuchalam się owocami itd.. W nocy nieraz wstawalam zjeść 😂 badania cukier itd w normie miałam,byłam przerazona ale minęło jakoś po 10 tc i teraz jestem w 20 i jest okej :)
 
Do góry