reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niepokojące 5 mm w przezierności karkowej

yzek1305

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy
Ogl norma jest do 6mm

Moj miał w 12 tyg 1.5mm teraz ma 3.8mm i jest wsio dobrze..wczoraj bylam u genetyka i na usg genetycznym ile masz lat i który tydz ciazy?

yzek1305

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ogl norma jest do 6mm

Moj miał w 12 tyg 1.5mm teraz ma 3.8mm i jest wsio dobrze..wczoraj bylam u genetyka i na usg genetycznym ile masz lat i który tydz ciazy?
Mam 41 lat i to 12 tydz,poprzednią ciążę poroniłam w 10 tyg i teraz boję się wszystkiego bo strach pozostał.Wiem,że i wiek ma duży wpływ

Patrycja35

Rozwiązania
0
Na prenatalnych za tydz lekarz bedzie mial bardziej dokladny sprzet....powiedz mu odrazu.....Twoj ginekolog Ci o przeziernosci karku powiedział?

Patrycja35

Rozwiązania
0
W środę dopiero,ale to tak strasznie się dluźy,lekarz mówił,że to jeszcze nie przesądza o niczym i kruszynka może być zdrowa,ale łatwo mówić
Mam super lekarza więc wiem
Nie denerwuj sie bo dzidzia tez to czuje..i nie czytaj internetow....bo to moze do grobu wpedziec z nerwów...nic tu sie nie wykombinuje..musi lekarz prenatalne zrobic i bedzie wiadomo❤❤❤❤kazda dzidzia inna..na kiedy masz termin...dolacz do grupy..ja jestem na marcowe mamusie....kazda sie wymienia doswiadczeniami..obawami..radosciami...trzymam kochana kciuki❤❤

yzek1305

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie denerwuj sie bo dzidzia tez to czuje..i nie czytaj internetow....bo to moze do grobu wpedziec z nerwów...nic tu sie nie wykombinuje..musi lekarz prenatalne zrobic i bedzie wiadomo❤❤❤❤kazda dzidzia inna..na kiedy masz termin...dolacz do grupy..ja jestem na marcowe mamusie....kazda sie wymienia doswiadczeniami..obawami..radosciami...trzymam kochana kciuki❤❤
Ja kochana kwietniowa i już dołączyłam.Mam cały czas nadzieję bo ona umiera ostatnia.Dziękuję Ci kochana za słowa otuchy,to teraz tak potrzebne....trzymaj się cieplutko

reklama

anulka36

Rozwiązania
0
Kochana sama przezierność jeszcze nic nie znaczy,poczekaj na badania.Czytałam że nawet 5 mm może być, a dzieciątko jest zdrowe.U ,mnie niestety za duża przezierność karkowa i inne nieprawidłowości,badania prenatalne wyszły źle,czekam na wyniki amniopunkcji,ale już mam wynik wstępny z fisha,potwierdzający wade.

yzek1305

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kochana sama przezierność jeszcze nic nie znaczy,poczekaj na badania.Czytałam że nawet 5 mm może być, a dzieciątko jest zdrowe.U ,mnie niestety za duża przezierność karkowa i inne nieprawidłowości,badania prenatalne wyszły źle,czekam na wyniki amniopunkcji,ale już mam wynik wstępny z fisha,potwierdzający wade.
Ciężko mi sobie nawet wyobrazić co czujesz,ale w takich chwilach chyba zostaje nadzieja do samego końca.Powiedz mi proszę jako u Ciebie była

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry