reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące 5 mm w przezierności karkowej

yzek1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
72
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy
 
reklama
Kochana sama przezierność jeszcze nic nie znaczy,poczekaj na badania.Czytałam że nawet 5 mm może być, a dzieciątko jest zdrowe.U ,mnie niestety za duża przezierność karkowa i inne nieprawidłowości,badania prenatalne wyszły źle,czekam na wyniki amniopunkcji,ale już mam wynik wstępny z fisha,potwierdzający wade.
Ciężko mi sobie nawet wyobrazić co czujesz,ale w takich chwilach chyba zostaje nadzieja do samego końca.Powiedz mi proszę jako u Ciebie była
 
reklama
Kochana sama przezierność jeszcze nic nie znaczy,poczekaj na badania.Czytałam że nawet 5 mm może być, a dzieciątko jest zdrowe.U ,mnie niestety za duża przezierność karkowa i inne nieprawidłowości,badania prenatalne wyszły źle,czekam na wyniki amniopunkcji,ale już mam wynik wstępny z fisha,potwierdzający wade.
Uda sie wade w brzuszku jeszcze wyleczyc czy po porodzie bedziecie działać??
 
reklama
Do góry