reklama

Niepokojące krwawienie w końcówce połogu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez Bezdomek, 18 Wrzesień 2011.

1. Bezdomek

Bezdomek Zaciekawiona BB

dziwna sprawa. juz prawie zaczeły mi zanikac te całe odchody połogowe, jestem juz miesiąc po porodzie, a od dwoch dni zaczęłam krwawić żywą, czerwoną krwią, dzisiaj bardzo dużo tego było. jak przy normalnym okresie. nic mnie nie boli, nie mam gorączki, nie pachnie to jakos podejrzanie. karmie piersią z dużą częstotliwością, wiec raczej okres to to nie jest. jakieś pomysły? jutro bede probowała sie gdzieś rejestrować, ale wiadomo jak jest z terminami..

2. agulalula

agulalula Fanka BB :)

jak na moje Bezdomek zaczełaś znowu miesiączkować. ja rodziłam 17 sierpnia i też dziś dostałam okres, i wiem że niby jak się karmi piersią to tak szybko niby sie nie pojawia ale u każdej pojawia się inaczej. ja też karmię piersią ale to podobno normalne.

3. reklama
  4. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Bezdomek moje kuzynki mialy polog po 8 tygodni do 6 spokojnie moze sie tak dziac mysle ze to nic nie pokojacego tez mialam takie jazdy....

5. Marcelinaa

Marcelinaa Fanka BB :)

ja po 4,5 tyg dostałam okres więc może Ty też

6. flower188

flower188 Fanka BB :)

cholender czy to możliwe że ja też??:baffled:dzisiaj mam plamienie krwią i takie pobolewanie jak na @ a przecież karmię piersią (nie dokarmiam mm więc mała ssie często). jutro będzie 6 tygodni od porodu i wybieram się na kontrolę ale jeżeli to @ to jak tu iść do gina?

7. flower188

flower188 Fanka BB :)

hehe w sumie to po porodzie już nie powinnam się przejmować takimi rzeczami;-) kursze teraz bardzo mocno mnie zaczelo bolec a fruzia jak na zlosc ma dzis dzien marudzenia caly dzien nos mnie nos i nie probuj usiasc...

8. Pflaume

Pflaume Szczęśliwa Mama :)

Ja równo po 6 tygodniach od porodu dostałam pierwszą miesiączke.

Poleć forum