reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące objawy , podejrzenie przedwczesnego porodu

Dołączył(a)
10 Styczeń 2020
Postów
2
Witajcie , mam 24 lata . Głównie miałabym pytanie ponieważ w nocy miałam tak zwany krwiomocz. Zaczynając od początku to przy pierwszym oddaniu moczu jak się podtarlam to miałam takie jakby rozdrapanie krwi, przy drugim oddaniu moczu miałam już widoczna bardzo krew w toalecie a przy 3 już mniej była zabarwiona i takie 2-3 malutkie skrzepy poleciały . Czy może to być coś niepokojącego i powinnam się udać do szpitala ? Dodam że mam podejrzenie przedwczesnego porodu i przyjmuję tabletki na podtrzymanie od 26 grudnia a poród z USG wychodzi na 26 marca. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem co robić . W nocy zdecydowałam że nie bd jechała mod razu do szpitala tylko z rana oddam mocz do badania i się upewnię że wszystko w porządku. Co o tym sądzicie .
 
reklama
Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi , ogólnie ja już wcześniej tak miałam to lekarz powiedział że to nic poważnego dlatego teraz zwlekałam trochę z tym .
Uważam, że masz trochę nieodpowiedzialnego lekarza, bo mój od razu kazał mi jechać do szpitala. Czym innym takie dolegliwości w pierwszym trymestrze, a co innego w zaawansowanej ciąży. Ja to przeżyłam. Moja córka urodziła się w grudniu choć termin miałam na marzec. Wiem co przeżyliśmy obie. Gdyby lekarze tego nie zbagatelizowali, to nie urodziła bym przedwczesnie. Trochę nie rozumiem, kiedy matka bagatelizuje takie objawy. To jednak twój wybór. Ja straciłam 2 dzieci i znam smak straty. Na więcej sobie nie pozwoliłam. A ty zrób tak jak dyktuje ci serce i niech Opatrzność czuwa nad wami
 
reklama
Do góry