reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niepokojące upławy

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2020
Postów
7
Hej, moja ostatnia miesiaczka zaczęła się 18 dni temu, była obfita bo zawsze mam obfite miesiaczki trwające około 8 dni natomiast wczoraj zauważyłam na bieliźnie krew, jest ona pomieszana z śluzem jednak występują w nim małe skrzepki krwi. Mój ostatni stosunek był miesiąc temu dokładnie 24 maja i było to w dni plodne. Czy mogę być w ciąży mimo że dostałam okres, wszystkie objawy wskazywały na niego? Czy teraz te brązowe objawy to raczej krwawienie owulacyjne? Niepokoją mnie te skrzepy i to że nigdy tak nie mialam
 
reklama
Jeśli byłabyś w ciąży to raczej byłyby to plamienia a nie żywa krew i skrzepy. Możesz zrobić dla pewności test ciążowy.
A co do tego że teraz masz inny okres niż zawsze to cóż tak die zdarza
 
Hej, moja ostatnia miesiaczka zaczęła się 18 dni temu, była obfita bo zawsze mam obfite miesiaczki trwające około 8 dni natomiast wczoraj zauważyłam na bieliźnie krew, jest ona pomieszana z śluzem jednak występują w nim małe skrzepki krwi. Mój ostatni stosunek był miesiąc temu dokładnie 24 maja i było to w dni plodne. Czy mogę być w ciąży mimo że dostałam okres, wszystkie objawy wskazywały na niego? Czy teraz te brązowe objawy to raczej krwawienie owulacyjne? Niepokoją mnie te skrzepy i to że nigdy tak nie mialam
Więcej krwi czy więcej śluzu?
Brzmi raczej na czas okoloowulacyjny.
 
Do góry