reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące wymiary płodu

Hej, czy masz podobny problem , widzę że pisałaś w ubiegłym miesiąca. U mnie na USG połówkowym wyszła rozbieżności 6 tyg między główka a nóżkami 😥😥umieram że strachu, jestem zapisana na amniopunkcje żeby dokładnie wiedzieć co dolega dziecku :(
Mogę wiedzieć jak się rozwiązała sytuacja ze skróceniem kości udowej?
 
reklama
Hej, czy masz podobny problem , widzę że pisałaś w ubiegłym miesiąca. U mnie na USG połówkowym wyszła rozbieżności 6 tyg między główka a nóżkami 😥😥umieram że strachu, jestem zapisana na amniopunkcje żeby dokładnie wiedzieć co dolega dziecku :(
Hej 🤗 rozwiązanie wg terminu mam na 2 połowę lutego. Obecnie 33 tc, dziś mam wizytę, żeby między innymi to sprawdzić. Bo jeszcze dochodzi nie za duża waga dzidzi i inne "problemy"... 2 tyg temu rozbieżność była ok 3 tygodni między fl a pozostałymi wymiarami. Wcześniej większa, jakieś 4 tyg. Gorąco wierzę, że dziś będzie lepiej... Amino nie robiłam, jedynie nifty pro i wyszło wszędzie niskie ryzyko, ale to wcale nie pociesza bo jest tyle chorób że ciągle coś siedzi z tyłu głowy. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia, może lepiej sprawdzić u innego lekarza na innym sprzęcie? Na pewno będzie wszytko dobrze ✊ odezwę się jak u nas coś będzie wiadomo 😚
 
Hej 🤗 rozwiązanie wg terminu mam na 2 połowę lutego. Obecnie 33 tc, dziś mam wizytę, żeby między innymi to sprawdzić. Bo jeszcze dochodzi nie za duża waga dzidzi i inne "problemy"... 2 tyg temu rozbieżność była ok 3 tygodni między fl a pozostałymi wymiarami. Wcześniej większa, jakieś 4 tyg. Gorąco wierzę, że dziś będzie lepiej... Amino nie robiłam, jedynie nifty pro i wyszło wszędzie niskie ryzyko, ale to wcale nie pociesza bo jest tyle chorób że ciągle coś siedzi z tyłu głowy. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia, może lepiej sprawdzić u innego lekarza na innym sprzęcie? Na pewno będzie wszytko dobrze ✊ odezwę się jak u nas coś będzie wiadomo 😚
Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy 😙USG połówkowe miałam robione w ten poniedziałek i nie miałam możliwości zapisać się z dnia na dzień gdzie innej niestety 😥
 
Jestem już po badaniach, miałam zrobione amnio i WES, teraz pozostaje tylko czekać na wyniki . Modlę się aby na kolejnej wizycie wiadomosci były bardziej optymistyczne 🤞🤞Daj znać co u Ciebie 🙂
Hej 🤗 rozwiązanie wg terminu mam na 2 połowę lutego. Obecnie 33 tc, dziś mam wizytę, żeby między innymi to sprawdzić. Bo jeszcze dochodzi nie za duża waga dzidzi i inne "problemy"... 2 tyg temu rozbieżność była ok 3 tygodni między fl a pozostałymi wymiarami. Wcześniej większa, jakieś 4 tyg. Gorąco wierzę, że dziś będzie lepiej... Amino nie robiłam, jedynie nifty pro i wyszło wszędzie niskie ryzyko, ale to wcale nie pociesza bo jest tyle chorób że ciągle coś siedzi z tyłu głowy. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia, może lepiej sprawdzić u innego lekarza na innym sprzęcie? Na pewno będzie wszytko dobrze ✊ odezwę się jak u nas coś będzie wiadomo 😚
 
Hej 🤗 rozwiązanie wg terminu mam na 2 połowę lutego. Obecnie 33 tc, dziś mam wizytę, żeby między innymi to sprawdzić. Bo jeszcze dochodzi nie za duża waga dzidzi i inne "problemy"... 2 tyg temu rozbieżność była ok 3 tygodni między fl a pozostałymi wymiarami. Wcześniej większa, jakieś 4 tyg. Gorąco wierzę, że dziś będzie lepiej... Amino nie robiłam, jedynie nifty pro i wyszło wszędzie niskie ryzyko, ale to wcale nie pociesza bo jest tyle chorób że ciągle coś siedzi z tyłu głowy. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia, może lepiej sprawdzić u innego lekarza na innym sprzęcie? Na pewno będzie wszytko dobrze ✊ odezwę się jak u nas coś będzie wiadomo 😚
Hej, daj znać co u Ciebie, jak po wizycie u lekarza? Pozdrawiam
 
Hej. Jestem w 38 + 4 tc. Na badaniach połówkowych wyszły słabe przepływy pępowinowe. Wymiary mojej córci z dziś:
BPD 87,64
OFD 111,34
HC 31,38
AC 309,77
FL 69,98
W poniedziałek (o ile wcześniej nie rozpocznie się akcja porodowa) idę na dokładniejsze USG, na którym zostanie wykonane badanie USG Doppler.
Dzidzia waży ok. 2700g
 
Hej. Jestem w 38 + 4 tc. Na badaniach połówkowych wyszły słabe przepływy pępowinowe. Wymiary mojej córci z dziś:
BPD 87,64
OFD 111,34
HC 31,38
AC 309,77
FL 69,98
W poniedziałek (o ile wcześniej nie rozpocznie się akcja porodowa) idę na dokładniejsze USG, na którym zostanie wykonane badanie USG Doppler.
Dzidzia waży ok. 2700g
Moj synek ważył podobnie. Od badań połówkowych oscylował w granicach 10 centyla. W 40 TC na pomiarach w szpitalu miał 2900, urodził się 41+3 z wagą 3200. Nastraszyli mnie hipotrofia itp, pod koniec ciąży już latałam co drugi dzień na ktg.
 
Moj synek ważył podobnie. Od badań połówkowych oscylował w granicach 10 centyla. W 40 TC na pomiarach w szpitalu miał 2900, urodził się 41+3 z wagą 3200. Nastraszyli mnie hipotrofia itp, pod koniec ciąży już latałam co drugi dzień na ktg.
Dziękuję za tę wiadomość, podniosłaś mnie na duchu ❤️
 
reklama
W moim przypadku kości długie synka są krótsze wg lekarza o 6 tyg, USG połówkowe miałam robione 3 stycznia, zaleciła mi zrobienie amniopunkcji. Wczoraj dostałam wyniki i wszystko w porządku, jednak czekam nadal na wyniki badań genetycznych które ostatecznie potwierdza czym może być spowodowana taka dysproporcja. 😪
 
Do góry