reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojace zachowanie u 7 i pol miesiecznego chlopca

Rosomaki jak pięknie byłoby gdybyś się odezwała, Mam córkę Dokładnie taką samą jak opisujesz swojego syna , dokladnie!!! tylko, że Twoj to już duuuży chłopak, prrroooszęę napisz jak jest teraz!!! nigdzie nie znalazłam tak idealnie pasującego opisu jak Twój pozdrwaiam
 
reklama
Hej Rosomaki i iweta - teraz ja proszę pięknie o napisanie jak to się u Was potoczyło. U mojej córki jest identycznie, a nawet gorzej. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
 
Moj syn to idealne odzwierciedlenie Twojego rosomaki. Ma 9,5 miesiaca od okolo 2 tygodniu juz pieknie raczkuje i jak zobaczy jakis punkt ktory go zainteresuje to moge nawet przez megafon wolac, on mnie oleje [emoji23] ja zauwazylam ze moje dziecko lubi sie samo bawic, jesli znudzi mu sie xabawa samemu w tedy do mnie przyjdzie wyciagnie raczki i zacznie jeczec zeby go wziasc, w tedy sie bawimy. Ja swojemu smykowi daje wolna reke, jesli bedzie chcial abym sie nim zainteresowala to da mi o tym znac [emoji4]

Napisane na SM-T280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry