reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojąco niski wynik bety HCG

Dołączył(a)
27 Czerwiec 2019
Postów
2
Hej wszystkim,
Jest to moja 1 wiadomość, więc na początku witam przyszłe i teraźniejsze mamusie:)
Krótki opis mojej sytuacji:
W raz z mężem staramy się o dziecko od kilku miesięcy, miesiączki regularne po 28-30 dni. I teraz brak @, spoznia sie już 10 dni. Po 28 dniach od daty miesiączki, zrobiono 2 testy-oba dały wyniki negatywne. W 36 dniu po ostatnim okresie zrobiono badanie na bete HCG: wynik to 4.3. Przeczytałam chyyba caaaaaały internet, znam normy, ale wynik zastanawiający. Oczywiście za 2 dni zrobię powtórke badania, ale to 48 H :O Ciezko tyle czasu wytrzymać w niepewności. Proszę o jakies porady, moze podobne historie??
Dziekuje za przeczytanie całej wiadomości, i zycze wszystkim milego dnia! Pozdrawiam
 
reklama
No jeśli spóźnia się 10 dni i beta taka niska, to niestety nie widzę szans na ciążę. Wartości bety są bardzo różne u różnych kobiet, ale ja np z 1 dniem spóźnienia miałam 1231. Myślę, że musisz poszukać powodu spóźnienia gdzieś indziej.
 
No niestety też sądzę że ciąży nie ma , ale skontaktuj się z ginem 10 dni to dużo ,tym bardziej przy regularnym okresie , ale widzę że w tą pogodę wiele dziewczyn ma ten problem
 
Poczekaj na powtórkę. Nie wiadomo kiedy była owulacja i kiedy zagniezdzenie. Ale jeśli w 36dc było teoretycznie zagniezdzenie to kolejna beta będzie na pewno pozytywna. W przeciwnym razie możesz wykluczyć ciąże.
 
Powtórz betę to będziesz wiedziała faktycznie beta leciutko podwyższona ale czy to ciąża to raczej nikt Ci tu nie określi.. Może po prostu taka Twoja uroda, że taka masz i juz.
 
Tak jak piszą dziewczyny raczej to nie bedzie ciaza bo po 10 dniach spóźnienia mialabys już ja naprawdę duża. Mi w dniu miesiaczki wyszła 54 a teraz po tygodniu miałam 903. Ale zrób dla pewności jeszcze raz :)
 
reklama
reklama
Do góry