reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

Dziewczyny jestem załamana. W czasie owulacji miałam covida. Byłam z mężem na kwarantannie. I zdażyło się. Po wielu miesiącach starań. Mój covid był koszmarny. Brałam dużo leków jesCze po kwarantannie. Do tego bol zęba i to taki tępy ze brałam ibuprom i to dużo. Bo czekam na leczenie kanałowe a bol był nie do opisania z kalendarza wychodzi 5 tc. Wizyta dopiero w środę. Ale już raz przeszłam poronienie i bardzo się boje. Zrobiłam test dwa dni temu. Dodam jeszcze ze teraz mam upławy i nieprzyjemnie pachną.
przeczytaj link i ten cały post, od owulacji nie miałaś jak zaszkodzić .
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana. W czasie owulacji miałam covida. Byłam z mężem na kwarantannie. I zdażyło się. Po wielu miesiącach starań. Mój covid był koszmarny. Brałam dużo leków jesCze po kwarantannie. Do tego bol zęba i to taki tępy ze brałam ibuprom i to dużo. Wizyta dopiero w środę. Ale już raz przeszłam poronienie i bardzo się boje. Zrobiłam test dwa dni temu. Dodam jeszcze ze teraz mam upławy i nieprzyjemnie pachną.
przeczytaj link i ten cały post, od owulacji nie miałaś jak zaszkodzić .
Przeczytalam ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie niestety. Niestety do dwóch dni do tylu brałam leki cały czas po kilka razy dziennie niestety. Teraz już mimo bólu tylko okłady z lodu a i tak boli :(
 
Do góry