reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

Munie- masz racje,trzeba się wziąć za siebie. Do wizyty pozostało jeszcze troche ponad tydzień (21.12).Jak ja wytrzymam
 
reklama
Normalnie. No, moze zniesiesz jajko, ale to sie zdarza. ;-) Spokojnie - nie przyspieszysz nic swoja niecierpliwoscia. Po prostu wierz i czekaj, wszak okres ciazy to czas czekania na dziecko. I bedzie dobrze.
Jesli Cie to pocieszy, w UK pierwszy kontakt z polozna ma sie w 8-9 tygodniu, pierwsze USG miedzy 12 a 14. Zapewniam Cie, mozna jajko zniesc.
 
dziewczyny nie martwcię się dziecko samo się dobrze chroni heh :-) ja też się trochę obawiam bo jestem przeziębiona od paru dni niby nic wielkiego, a dzisiaj wyszła mi opryszczka... ale mam nadzieję że to nie zaszkodzi mojemu maluszkowi, ginekolog mówił żeby się nie przejmować, że orpyszczka jest groźna ale tylko narządów intymnych... moja znajoma miała pare razy i dziecko zdrowe;) nie przejmujcie się lezcie w lozku popijajcie herbata a wszystko wroci do normy kochane :-D
 
Nie powinnaś sie martiwc.u mnie antek cały czas wychodził 1 miesiac starszy jak moja pani doktor mierzyła w szpitalu,kiedys ktos tam inny mial dyzur w usg i zmierzono mi ze jest miesiac młodszy (to bylo po 3 dniach).Jak przyszła moja doktor to mówie "choera to jest za duzo rozwinięty czy niedorozwiniety?"ona takze chciała sprawdzic wiec znów mnie wzieła i wyszlo posrodku.




Czesć dziewczyny :)

Wg OM jestem obecnie w 11 t.c. Na USG byłam 30.11 . Wówczas wg OM byłam w 9 t.c. a w USG w 8 (7 t.+3 d.) CRL 11.5 mm. Tydzień później (07.12) miałam cytologie wiec lekarz zrobił dodatkowe USG żeby zobaczyć co słychać u maluszka . Wówczas zdziwiło mnie,że dzidziuś urósł tylko 4 mm-niecałe. Wg USG wyszło że jestem w 7 t.+6 d. Lekarz powiedział ,że zarodki różnie się rozwijają i najważniejsze,że bije serduszko. Ale mimo wszystko martwi mnie to, ponieważ w poradnikach i w internecie czytałam opinie lekarzy którzy twierdzą że zarodek rozwija się w tempie 1mm w ciągu doby.
U mnie wychodzi za mało. . . czy któraś z Was też tak miała?? Czy powinnam się martwić?? Czy to normalne??
 
Ostatnia edycja:
hej!
zaufaj lekarzowi. ja brałam 3 lub nawet 4 razy antybiotyk doustny. Każdorazowo zapisywany przez ginekolog prowadzącą ciążę. Fakt faktem miałam łzy w oczach gdy je kupowałam. Córeczka urodziła się zdrowa jak rydz. Tylko wiesz, jak to antybiotyk na katar, to idź do innego lekarza...
Hej a pamiętasz jakie stosowałaś antybiotyki w ciazy?
 
hej!
zaufaj lekarzowi. ja brałam 3 lub nawet 4 razy antybiotyk doustny. Każdorazowo zapisywany przez ginekolog prowadzącą ciążę. Fakt faktem miałam łzy w oczach gdy je kupowałam. Córeczka urodziła się zdrowa jak rydz. Tylko wiesz, jak to antybiotyk na katar, to idź do innego lekarza...
Hej a pamiętasz jakie stosowałaś antybiotyki? Ja tez mam 4 antybiotyk 🙄 na bakterie w moczu potem w kanale szyjki
 
Witam dziewczyny ja również nie wiedziałam że jestem w ciąży i brałam antybiotyk Klacid
Tydzień czasu po czym nie miałam okresu i bylam u ginekologa i powiedział że jestem w ciąży płód miał serce ale nic poza tym czy mogło to zaszkodzić dziecku ?
 
Witam dziewczyny ja również nie wiedziałam że jestem w ciąży i brałam antybiotyk Klacid
Tydzień czasu po czym nie miałam okresu i bylam u ginekologa i powiedział że jestem w ciąży płód miał serce ale nic poza tym czy mogło to zaszkodzić dziecku ?
 
Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy mogę przyjmować dopochwowo lek Gynalgin nie wiedząc jeszcze, że jestem w ciąży? Czy nie będzie miało to później złego wpływu na ciążę? Jeśli by się okazało, ze jestem w ciąży? Lekarz przepisał mi Gynalgin1x1 i Nystatyne 1x1 po otrzymaniu wyników cytologii w której wyszła III grupa, a jesteśmy z mężem w trakcie starań o dzidziusia, testu jeszcze nie mogę wykonać bo za wcześnie do miesiączki mam jeszcze jakieś 10 dni i tak nie wiem co robić. Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy mogę przyjmować dopochwowo lek Gynalgin nie wiedząc jeszcze, że jestem w ciąży? Czy nie będzie miało to później złego wpływu na ciążę? Jeśli by się okazało, ze jestem w ciąży? Lekarz przepisał mi Gynalgin1x1 i Nystatyne 1x1 po otrzymaniu wyników cytologii w której wyszła III grupa, a jesteśmy z mężem w trakcie starań o dzidziusia, testu jeszcze nie mogę wykonać bo za wcześnie do miesiączki mam jeszcze jakieś 10 dni i tak nie wiem co robić. Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam
 
Do góry